logo
TRT 1 HD
Paylaş:
24 Ocak 2020 Cuma 17:11:01
futbol
16:30Katar - Al-Wakrah Sport ClubCanlı
basketbol
16:30Lakers - SunsCanlı
basketbol
16:30Beyrut - RadesCanlı
tenis
16:10Oleg Migachev - Giorgio BindaCanlı
futbol
16:00Emirates Cultural Sport Club - MasfutCanlı
futbol
16:00Terengganu - Madura UnitedCanlı
basketbol
16:00General Santos Warriors - Bataan RisersCanlı
basketbol
16:00Sinegorie Kokshetau - Kaspiy AktauCanlı
futbol
15:30Feiha - Al-TaawonCanlı
futbol
15:15Nordsjælland - AarhusCanlı
futbol
15:15Al-Sahel Al-Qatif - AkhdoudCanlı
futbol
15:00Jazira Hasakan - JablehCanlı
futbol
15:00Al-Jaish Damascus - Al-Ittihad SC AleppoCanlı
futbol
15:00Al-Sahel Tartus - HutteenCanlı
futbol
15:00Al-Wahda SC Damascus - Al-KaramahCanlı
futbol
15:00Al-Wathba - Al-TaliaCanlı
futbol
15:00Nawair - Al-Shorta DamascusCanlı
futbol
15:00Tishreen - Al-Foutoua Deir ez-ZorCanlı
tenis
12:30John Millman - Roger Federer
tenis
14:30Aidan Mchugh - Nuno Borges
tenis
14:45Rosa Vicens - Valentina Ryser
tenis
14:45Yvonne Cavalle-Reimers - Ioana Loredana Rosca
tenis
14:45Qinwen Zheng - Jesika Maleckova
tenis
15:00Wojciech Marek - Blanchet
tenis
15:00Margot Yerolymos - Celia Cervino Ruiz
futbol
15:15Balcatta - Armadale
basketbol
15:30Danesh Faraz Alborz - Khaneh Kurdistan
basketbol
15:30Nazmavaran Sirjan - Dezful
tenis
15:30Daniela Vismane - Viktoria Morvayova
futbol
15:45Hapoel Rishon LeZion - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
15:45Kafr Qasim - Beitar Tel Aviv Ramla
futbol
15:45Kampala Capital City Authority - Catida
futbol
16:00Urooba - Dibba Al-Hisn
futbol
16:00Hapoel Ashkelon - Hapoel Nir Ramat HaSharon
futbol
16:00Hapoel Ironi Acre - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
futbol
16:00Hapoel Nazareth Illit - Bnei Sakhnin
futbol
16:00Taif - Suqoor
futbol
16:00Chimpanzee - Nyamityobora
futbol
16:00Chimpanzee - FC
futbol
16:00FHL - Ndejje University
futbol
16:00Fire Fire - Light
futbol
16:00Free Stars - Saviour
futbol
16:00Lugazi Municipal - Uganda Revenue Authority
futbol
16:00Soroti - Kansai Plascon
tenis
16:00Kerimbayeva/Stamat - Wargnier/Curovic
tenis
16:00Brancaccio/Rossi - Ainitdinova/Dmitrichenko
tenis
16:15Lina Glushko - Quirine Lemoine
tenis
16:15Yoshitomi/Ogata - Saryarka - Neftyanik/Ugrelidze
futbol
16:30Al-Nasr - Saham Club
tenis
16:30Gakhov/Elgin - Karimov/Fomin
tenis
16:45Constant Lestienne - Danilo Petrovic
tenis
16:45Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - Tomas Lipovsek Puches
tenis
16:45Arianne Hartono - Alexa Noel
tenis
16:45Emma Davis - Stacey Fung
tenis
16:45Moratelli/Fomina - Tomanova/Herdzelas
futbol
17:00Sétif - Cluj
futbol
17:00Omiš - Urania
futbol
17:00Orijent - Dinamo Zagreb
futbol
17:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Horn
futbol
17:00Hyderabad - Mumbai City
tenis
17:00Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - Tomas Lipovsek Puches
tenis
17:00Jordi Arconada - Strong Kirchheimer
tenis
17:00Mateus Alves - Jose Pereira
tenis
17:00Justina Mikulskyte - Funa Kozaki
tenis
17:00Paulenka/Şalimova - Bakhmutkina/Malygina
tenis
17:00Gabriela - Francoise Abanda
tenis
17:00Tessah Andrianjafitrimo - Yuxuan Zhang
tenis
17:05Seone Mendez - Mari Osaka
futbol
17:30Backa Topola - Dnipro-1
futbol
17:30Dhafra Club - Fujairah
futbol
17:30Al-Wahda Abu Dhabi - Hatta Club
tenis
17:30Cavalle-Reimers/Cervino Ruiz - Redondo/Suviste
tenis
17:30Lovqvist/Saner - Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero
tenis
17:30Vicens Mas/Lairon Navarro - Gutierrez Carrasco/Carrillo Marin
tenis
17:30Yerolymos/Stadler - Orange/Robbe
tenis
17:30Stefan Seifert - Jonas Forejtek
tenis
17:30Sophia Whittle - Paula Ormaechea
futbol
17:45Al-Arabi SC Kuwait - Qadsia
futbol
17:55Ettifaq Dammam - Nassr
futbol
18:00Dynamo Kyiv - Hajduk Split
futbol
18:00Örebro - Jönköpings Södra
futbol
18:00Szombathelyi Haladás - Lafnitz
futbol
18:00Dynamo Parakou - Upi
futbol
18:00WAFA - Liberty Professionals
tenis
18:00Kenny de Schepper - Robert Quentin
tenis
18:00Leonie Kung - Myrtille Georges
tenis
18:00Marie Benoit - Guiomar Maristany Zuleta De Reales
futbol
18:30Police Ouagadougou - Étoile Filante
futbol
18:30Al-Oruba - Al-Seeb Sports Club
futbol
18:30Fanja - Muscat
tenis
18:30Ilkel - Arthur Rinderknech
tenis
18:30Christian Langmo - Manuel Pena Lopez
tenis
18:30Nika Kukharchuk - Vedder
tenis
18:30Aikawa/Kishigami - Rodriguez/Sewing
tenis
18:30Amanda Carreras - Alexandra Yepifanova
futbol
18:40Al-Arabi SC Katar - Al-Duhail
futbol
18:45Pärnu Vaprus - Tallinna Kalev
futbol
19:00Dundalk - CSKA Moskova
futbol
19:00Grorud - Bodø-Glimt
futbol
19:00Ruch Chorzow - Sparta Lichtenberg
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Akhisar Belediyespor - Bursaspor
futbol
19:00Black Stars - Olympique de Missira
futbol
19:30Banjul United - Banjul Hawks
futbol
19:30Milan - Gambiya Ports Authority
futbol
19:30Kissamikos - Platanias
tenis
19:30Marek/Samuelsson - Poullain/Tabur
tenis
19:30Eleonora Molinaro - Julie Gervais
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gaziantep
futbol
20:00First Vienna - Retz
futbol
20:00Raufoss - HamKam
futbol
20:00Mannsworth - Stripfing Weiden
futbol
20:00Strømmen - Elverum Fotball
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Shabab Al-Ahli Dubai - Sharjah
futbol
20:00Quevilly - Pau
tenis
20:00Yonehara/Hozumi - Ivanova/Mandlik
futbol
20:10Al-Wahda Club Mecca - Hazm Rass
futbol
20:35Maardu Linnameeskond - Legion Tallinna
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HABER HD)
futbol
21:00Bærum - Moss
futbol
21:00Donau Wien - Trumau
futbol
21:00Hürth - Fortuna Köln
futbol
21:00Malmö - Malmö
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Alba Berlin (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:00Hansa Rostock - Hallescher
futbol
21:00Stars - Bechem United
futbol
21:00Cape Town City - Black Leopards
futbol
21:00SuperSport United - Chippa United
futbol
21:00Police Bamako - Performance
futbol
21:00Mosta - Birkirkara
tenis
21:00Alves/Olivieri - Lingua Lavallen/Mochizuki
tenis
21:00Comesana/Lipovsek Puches - Arconada/Smith
tenis
21:15Tobias Kamke - Roberto Ortega-Olmedo
tenis
21:30Kozaki/Noel - Vedder/Visscher
tenis
21:30Tereza Mrdeza - Maria Mateas
futbol
22:00Auxerre - Sochaux-Montbéliard
futbol
22:00Lorient - Nancy
futbol
22:00Grenoble Foot 38 - Chambly
futbol
22:00Châteauroux - Chamois Niortais
futbol
22:00Paris - Rodez Aveyron Football
futbol
22:00Stade Malherbe Caen - Ajaccio
futbol
22:00Orléans - Avant de Guingamp
futbol
22:00Valenciennes - Mans
futbol
22:00Utrecht - Haag
futbol
22:00Wydad Casablanca - Alger
futbol
22:00Zamalek - Mazembe
futbol
22:00Lyon-Duchère - Villefranche
futbol
22:00Bastia-Borgo - Avranches
futbol
22:00Boulogne - Créteil-Lusitanos
futbol
22:00Red Star Saint-Ouen - Bourg-Péronnas
futbol
22:00Gazélec Ajaccio - Toulon
futbol
22:00Le - Concarneau
futbol
22:00Cholet - Stade Lavallois
futbol
22:00Graafschap - Maastricht
futbol
22:00Dordrecht - Eindhoven
futbol
22:00Helmond Sport - Den Bosch
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - Volendam
futbol
22:00Telstar - FC
futbol
22:00Schaffhausen - Lausanne-Sport
futbol
22:00Leiknir Reykjavík - Valur FutbolClub
tenis
22:00Johannes Haerteis - Ruben Bemelmans
tenis
22:00Francesca Jones - Nadia Podoroska
tenis
22:00Der Hoek/Pigossi - Kung/Ostlund
basketbol
22:00Antwerp Giants - Limburg United
futbol
22:05Dunfermline Athletic - Dundee
basketbol
22:30Okapi Aalstar - Proximus Spirou
futbol
22:30Standard Liège - Oostende
futbol
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:30Panathinaikos - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:30Lokeren Oost-Vlaanderen - Oud-Heverlee Leuven
futbol
22:30Magpies - Lincoln Red Imps
futbol
22:30Taff's Well - Goytre United
futbol
22:30Liffey Wanderers - Crumlin United
futbol
22:30Inchicore Athletic - Tolka Rovers
futbol
22:30Borussia Dortmund - Köln
futbol
22:45Brescia Calcio - Milan
futbol
22:45Nice - Stade Rennais
futbol
22:45Sunderland - Doncaster Rovers
futbol
22:45Nice - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:45Sunderland - Doncaster (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Brescia - Milan (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Flint Town United - Colwyn
futbol
22:45Pen-y-Bont - Cardiff Metropolitan University
futbol
22:45Firhouse Clover - Newbridge Town
futbol
22:45Corduff - Kilbarrack United
futbol
22:45Portlaoise - John Bosco
futbol
22:45Mayfield United - Kinsale
futbol
22:45Newry City АFC - Harland & Wolff Welders
tenis
22:45Walkow/Janowicz - Guinard/Rinderknech
futbol
23:00Cádiz - Racing de Santander
futbol
23:00Empoli - ChievoVerona
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:00Real Madrid - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Sportivo Dock - Club El Porvenir
futbol
23:00Ammanford - Caernarfon Town
futbol
23:00Cherry Orchard - Wayside Celtic
futbol
23:00Larkview Boys - Ardmore Rovers
futbol
23:00Ratoath Harps - Castleknock Celtic
futbol
23:00Swords Celtic - Leixlip United
futbol
23:00Tullamore Town - Patrick's CYFC
tenis
23:00Boltinskaya/Kudelova - Burillo Escorihuela/Lazaro Garcia
tenis
23:00Gleason/Cako - Alves/In-Albon
futbol
23:00Northampton Town - Derby County
futbol
23:00Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
futbol
23:00Osasuna - Levante
tenis
23:30Leonard/Halemai - Bektaş/Moore
futbol
23:35Aldosivi - Club Atlético Lanús
futbol
00:00Villa Santa Brigida - Panaderia Pulido
futbol
00:00Tenerife Sur Ibarra - Atletico Tacoronte
futbol
00:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélagið Fram
futbol
00:00Club General Díaz - Club Nacional Asuncion
futbol
00:30Everton de Viña del - Universidad de Concepción
tenis
00:30Harmony - Audrey Albie
tenis
00:30Maristany Zuleta De Reales/Seguel - Galfi/Zimmermann
tenis
00:30Udvardy/Hsu - Danilina/Mrdeza
futbol
01:00Honved Grenada - Spartans
futbol
01:00W Connection - Juan Jabloteh
futbol
01:40Gimnasia y Esgrima La Plata - Club Atlético Vélez Sársfield
futbol
02:00Rionegro Aguilas - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
02:15Club Sportivo San Lorenzo - 12 de Octubre FutbolClub
tenis
03:00Dominic Thiem - Taylor Harry Fritz
tenis
03:00Gael Monfils - Ernests Gulbis
tenis
03:00Bublik/Kukushkin - Nam/Song
tenis
03:00Cuevas/Pella - Granollers/Ceballos
tenis
03:00Gonzalez/Skupski - Kubot/Melo
tenis
03:00Koolhof/Mektic - Duckworth/Polmans
tenis
03:00Marray/Skupski - Johnson/Querrey
tenis
03:00Angelique Kerber - Camila Giorgi
tenis
03:00Arruabarrena/Jabeur - Voracova/Pera
tenis
03:00Carter/Stefani - Zhu/Han
tenis
03:00Doi/Niculescu - Ninomiya/Hibino
tenis
03:00Kravchuk/Pegula - Kenin/Mattek-Sands
tenis
03:00Muhammad/Santamaria - Dabrowski/Ostapenko
tenis
03:00Peschke/Schuurs - Gauff/Mcnally
tenis
03:00Stojanovic/Jurak - Inglis/Mcphee
futbol
03:00O'Higgins - Unión La Calera
futbol
03:00Southern United - Canterbury United
tenis
03:05Karolina Pliskova - Anastasia Pavlyuchenkova
futbol
03:45Rosario Central - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Argentinos Juniors
futbol
04:00Tampico Madero - Cimarrones de Sonora
futbol
04:05Once Caldas - Club Independiente Santa
tenis
04:30Belinda Bencic - Anett Kontaveit
tenis
04:30Simona Halep - Yulia Putintseva
tenis
04:30Barty/Goerges - Babos/Mladenovic
futbol
04:30Atletico San Francisco - La
tenis
05:00Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Brady/Dolehide
tenis
05:00Hsieh/Strycova - Golubic/Davis
tenis
05:00Krejcikova/Siniakova - Townsend/Flipkens
tenis
05:00Kudermetova/Riske - Kontaveit/Minella
futbol
05:00Atletico Saltillo - Estudiantes Tecos
futbol
05:00Deportivo Cafessa - Chapulineros de Oaxaca
futbol
05:00Waitakere United - Tasman United
futbol
05:30Payyade - Millat
tenis
06:00Rafael Nadal - Pablo Carreno Busta
futbol
06:00Puebla - Querétaro
tenis
06:00Dodig/Chan - Rodionova/Harris
tenis
06:00Melichar/Soares - Mies/Rosolska
futbol
06:00Venados - Zacatepec
futbol
06:10Club Tijuana - Club América
tenis
06:30Bolelli/Paire - Gille/Vliegen
tenis
06:30Kontinen/Struff - Gonzalez/Martin
tenis
07:00Elise Mertens - Catherine Cartan Bellis
tenis
08:00Federico Gaio - Dmitry Popko
tenis
08:00Ram/Salisbury - Sandgren/Withrow
tenis
08:00Bopanna/Kichenok - Maheu/Zhang
tenis
08:00Kubot/Swiatek - Perez/Saville
futbol
08:00Eastern Lions - Moreland City
tenis
08:30Venus/Chan - Demoliner/Duan
tenis
09:00Cabal/Willams - Vliegen/Zheng
futbol
09:00Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
futbol
09:00Macarthur Rams FutbolClub - Sydney Olympic
futbol
09:15Road - Nepal Army
tenis
09:30Stanislas Wawrinka - John Isner
tenis
09:30Hugo Grenier - Robin Haase
tenis
09:30Klepac/Roger-Vasselin - Melzer/Flipkens
tenis
10:50Nick Kyrgios - Karen Khachanov
tenis
11:00Alexander Zverev - Fernando Verdasco
tenis
11:00Donna Vekić - Swiatek
tenis
11:00Elina Svitolina - Garbine Muguruza
futbol
11:00Shahr Khodro - Riffa
futbol
11:00Northern Spirit - Marconi Stallions
futbol
11:00Peninsula Power FutbolClub - Gold Coast Knights
futbol
11:30Melbourne City - Perth Glory
futbol
11:30Trau - Aizawl
futbol
11:30Poprad - Pohronie
futbol
12:00Sagaing United - Shan United
futbol
12:00Sothern Myanmar - Magwe
futbol
12:15Friends Club - Sankata Club
tenis
12:30David Goffin - Andrey Rublev
futbol
12:30Hapoel Sandala Gilboa - Maccabi Ahi Iksal
futbol
12:30Ihud Bnei Baqa - Maccabi Nujeidat Ahmed
futbol
12:30Chin United - Hantharwady United
tenis
13:00Kiki Bertens - Zarina Diyas
futbol
13:00Zbrojovka Brno - Banik Ostrava
futbol
13:00Vihiga Bullets - Muranga Seal
futbol
13:00Broń Radom - Wisla Pulawy
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (TRT Spor HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
13:00Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
futbol
13:30Acre - Ahva Kafr Manda
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Honka - HIFK
futbol
14:00Wazito - Posta Rangers
futbol
14:00Vitoria de Sernache - Oleiros
futbol
14:30HJK - Turun Palloseura
futbol
14:30Machine Sazi - Sepahan Isfahan
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
15:00Sebeta City - Awassa City
futbol
15:00Shire Endaselassie - Jimma Kenema
futbol
15:00Ekenäs - Gnistan
futbol
15:00Lahti - Ilves
futbol
15:00RoPS - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
15:00Gohar - Saipa
futbol
15:00Paykan - Nassaji Mazandaran
futbol
15:00Tamaraceite - Mensajero
futbol
15:00Kópavogur - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
futbol
15:00Chemelil Sugar - Sofapaka
futbol
15:00Mahia - Bandari
futbol
15:00Kariobangi Sharks - Kakamega Homeboyz
futbol
15:00Kisumu All Stars - Leopards
futbol
15:00Nzoia Sugar - Kericho
futbol
15:00Migori - Coast Stima
futbol
15:00Shabana - Modern Coast Rangers
futbol
15:00Lichtenberg 47 - International Leipzig
futbol
15:00Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
futbol
15:00Interforce - Kirehe
futbol
15:00Miroplast - Alpha
futbol
15:00Rutsiro - Pepiniere
futbol
15:00Rwamagana City - Vision
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao
basketbol
15:15İTÜ - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:15Ahan Isfahan - Pars Jonoubi
futbol
15:20Hajer Club - Al-Entesar
futbol
15:30Mladá Boleslav - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
15:30Haka - Kuopion Palloseura
futbol
15:30Hapoel Bnei Furadiss - Ihud Bnei Kfar Kara
futbol
15:30Tzeirey Kafr Kana - Ihud Bnei Majd al-Krum
futbol
15:40Al-Washm - Al-Rawdhah
futbol
15:45Brentford - Leicester City
futbol
15:55Mukhammad Shekhov - Safa Club Dammam
futbol
15:55Abha - Al-Faisaly Harmah
futbol
16:00Magdeburg - Zwickau
futbol
16:00Chemnitzer - Viktoria Köln
futbol
16:00Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
futbol
16:00Duisburg - Ingolstadt 04
futbol
16:00Meppen - Waldhof Mannheim
futbol
16:00Würzburger Kickers - SpVgg Unterhaching
futbol
16:00Rodinghausen - Bergisch Gladbach 09
futbol
16:00Haltern - Alemannia Aachen
futbol
16:00Homberg - Sportfreunde Lotte
futbol
16:00KPV - Oulu
futbol
16:00Mikkelin Palloilijat - MYPA
futbol
16:00Amsterdamsche - Spakenburg
futbol
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Tel Aviv
futbol
16:00Paphos - Olympiakos Nicosia
futbol
16:00Thyella Rafinas - Ypato
futbol
16:00Niki Volos - Ialyssos
futbol
16:00Veria - Kavala
futbol
16:05Arabi Umm Al Quwain - Masafi Club
futbol
16:10Hamriah - Bataeh
futbol
16:10Al-Thaid Sharjah - Taawon
futbol
16:10Bahla Club - Sohar
futbol
16:15Inter Turku - Mariehamn
futbol
16:15Jaro - Kajaani
futbol
16:15Kenya Commercial Bank - Western Stima
futbol
16:30Osmanlı Spor - Keçiörengücü
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Nurmijärven Jalkapalloseura - Klubi-04
futbol
16:30Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs
futbol
16:30Stellenbosch - Polokwane City
futbol
16:30Moroka Swallows - Free State Stars
futbol
16:30Sporting - University of Pretoria
futbol
16:30Uthongathi - Real Kings
futbol
16:30Chennai City - East Bengal
futbol
16:30Salal - Al-Khor Sports Club
futbol
16:30Yarmouk Kuwait - Kazma Sporting Club
futbol
16:45Township Rollers - Botsvana Defence Force
futbol
16:55Ferencvárosi - Paksi
futbol
17:00Lens - Clermont Foot
futbol
17:00Pisa 1909 - Juve Stabia
futbol
17:00Cittadella - Benevento Calcio
futbol
17:00Virtus Entella - Cremonese
futbol
17:00Pordenone Calcio - Delfino Pescara 1936
futbol
17:00SPAL - Bologna 1909
futbol
17:00Kasımpaşa - Alanyaspor
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Spal - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Lens - Clermont (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Amal Bou Saâda - Arzew
futbol
17:00Oran - El Eulma
futbol
17:00Saïda - Racing Club Rélizane
futbol
17:00Skikda - Arba
futbol
17:00Annaba - Tadjenant
futbol
17:00Harrach - Olympique de Médéa
futbol
17:00FC - Kerala Blasters
futbol
17:00ASWH - Noordwijk
futbol
17:00Rijnsburgse Boys - Excelsior Maassluis
futbol
17:00Ballymun - Maynooth University Town
futbol
17:00Bluebell United - Crumlin United
futbol
17:00Cobh Wanderers - Rockmount
futbol
17:00College Corinthians - Douglas Hall
futbol
17:00Fremad Amager - Køge
futbol
17:00Rijeka - Olimpija Ljubljana
futbol
17:00Maribor - Beltinci
futbol
17:00Sarpsborg 08 - Norrköping
futbol
17:00Santarém - Beira-Mar
futbol
17:30Borussia Mönchengladbach - Mainz 05
futbol
17:30Eintracht Frankfurt - Leipzig
futbol
17:30Freiburg - Paderborn 07
futbol
17:30Union Berlin - Augsburg
futbol
17:30Wolfsburg - Hertha
futbol
17:30E.Frankfurt - Leipzig (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:30Scheveningen - Hardenberg Heemse Combinatie
futbol
17:30Katwijk - Tielse Eendracht Combinatie
futbol
18:00Kings Langley - Stratford Town
futbol
18:00Leiston - Rushall Olympic
futbol
18:00Nuneaton Town - Rushden & Diamonds
futbol
18:00Peterborough Sports - Tamworth
futbol
18:00Redditch United - Needham Market
futbol
18:00Royston Town - Banbury United
futbol
18:00Ives Town - Biggleswade Town
futbol
18:00Billericay Town - Tonbridge Angels
futbol
18:00Braintree Town - Slough Town
futbol
18:00Chippenham Town - Havant & Waterlooville
futbol
18:00Dartford - Dulwich Hamlet
futbol
18:00Eastbourne Borough - Concord Rangers
futbol
18:00Hampton & Richmond Borough - Albans
futbol
18:00Hemel Hempstead Town - Welling United
futbol
18:00Hungerford Town - Chelmsford City
futbol
18:00Maidstone United - Oxford City
futbol
18:00Wealdstone - Bath City
futbol
18:00Weymouth - Dorking Wanderers
futbol
18:00Bowers & Pitsea - Hornchurch
futbol
18:00Enfield Town - Cray Wanderers
futbol
18:00Folkestone Invicta - Corinthian-Casuals
futbol
18:00Horsham - Bishop's Stortford
futbol
18:00Kingstonian - Carshalton Athletic
futbol
18:00Leatherhead - Merstham
futbol
18:00Stoke City - Swansea City
futbol
18:00Lewes - East Thurrock United
futbol
18:00Arbroath - Partick Thistle
futbol
18:00Margate - Haringey Borough
futbol
18:00United - Inverness
futbol
18:00Potters Bar Town - Bognor Regis Town
futbol
18:00Dundee United - Greenock Morton
futbol
18:00Wingate & Finchley - Brightlingsea Regent
futbol
18:00Queen of the South - Alloa Athletic
futbol
18:00Worthing - Cheshunt
futbol
18:00Celtic - Ross County
futbol
18:00Ashton United - Lancaster City
futbol
18:00Hamilton Academical - Livingston
futbol
18:00Atherton Collieries - Gainsborough Trinity
futbol
18:00Motherwell - Hibernian
futbol
18:00Bamber Bridge - Redcliffe
futbol
18:00Johnstone - Kilmarnock
futbol
18:00Basford United FutbolClub - Morpeth Town
futbol
18:00Huesca - Lugo
futbol
18:00Buxton - United of Manchester
futbol
18:00Sporting de Gijón - Fuenlabrada
futbol
18:00Hyde United - Grantham Town
futbol
18:00Mickleover Sports - Matlock Town
futbol
18:00South Shields - Witton Albion
futbol
18:00Stafford Rangers - Scarborough Athletic
futbol
18:00Stalybridge Celtic - Nantwich Town
futbol
18:00Warrington Town - Whitby Town
futbol
18:00Alfreton Town - Gateshead
futbol
18:00Altrincham - Bradford Park Avenue
futbol
18:00Blyth Spartans - King's Lynn Town
futbol
18:00Boston United - Kidderminster Harriers
futbol
18:00Brackley Town - Guiseley
futbol
18:00Chester - Darlington
futbol
18:00Farsley Celtic - Telford United
futbol
18:00Gloucester City - Southport
futbol
18:00Hereford - Curzon Ashton
futbol
18:00Spennymoor Town - Leamington
futbol
18:00York City - Kettering Town
futbol
18:00Boreham Wood - Barrow
futbol
18:00Bromley - Barnet
futbol
18:00Chesterfield - Fylde
futbol
18:00Chorley - Halifax Town
futbol
18:00Dagenham & Redbridge - Notts County
futbol
18:00Dover Athletic - Aldershot Town
futbol
18:00Harrogate Town - Wrexham
futbol
18:00Hartlepool United - Stockport County
futbol
18:00Maidenhead United - Eastleigh
futbol
18:00Sutton United - Solihull Moors
futbol
18:00Torquay United - Ebbsfleet United
futbol
18:00Woking - Yeovil Town
futbol
18:00Mervue United - West United
futbol
18:00Airdrie United - Stranraer
futbol
18:00Clyde - East Fife
futbol
18:00Falkirk - Forfar Athletic
futbol
18:00Valencia - Barcelona
futbol
18:00Peterhead - Dumbarton
futbol
18:00Raith Rovers - Montrose
futbol
18:00Cove Rangers - Annan Athletic
futbol
18:00Cowdenbeath - Brechin City
futbol
18:00Queen's Park - Albion Rovers
futbol
18:00Stenhousemuir - Edinburgh City
futbol
18:00Stirling Albion - Elgin City
futbol
18:00Ariznabarra - Santurtzi
futbol
18:00Roda - Intercity Alicante
futbol
18:00Novelda - Sylla
futbol
18:00Larnaca - Limassol
futbol
18:00Once de Abril - Puntarenas
futbol
18:00Carrick Rangers - Warrenpoint Town
futbol
18:00Crusaders - Ballymena United
futbol
18:00Dungannon Swifts - Institute
futbol
18:00Linfield - Glenavon
futbol
18:00Merelinense - Uniao Madeira
futbol
18:00Deportes Antofagasta - Coquimbo Unido
futbol
18:00Kamerun - Çad
futbol
18:00Burnley - Norwich City
futbol
18:00Coventry City - Birmingham City
futbol
18:00Millwall - Sheffield United
futbol
18:00Newcastle United - Oxford United
futbol
18:00Portsmouth - Barnsley
futbol
18:00Reading - Cardiff City
futbol
18:00Southampton - Tottenham Hotspur
futbol
18:00West Ham United - West Bromwich Albion
futbol
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
18:00Tlemcen - Béjaïa
futbol
18:00Berekum Chelsea - Aduana Stars
futbol
18:00Ebusua Dwarfs - Dreams
futbol
18:00Eleven Wonders - Karela
futbol
18:00Great Olimpiyat Oyunları - International Allies
futbol
18:00King Faisal Babes - Elmina Sharks
futbol
18:00Medeama - Ashanti Gold
futbol
18:00Blackpool - Tranmere Rovers
futbol
18:00Bristol Rovers - Fleetwood Town
futbol
18:00Burton Albion - Accrington Stanley
futbol
18:00Ipswich Town - Lincoln City
futbol
18:00Peterborough United - Rotherham United
futbol
18:00Rochdale - Gillingham
futbol
18:00Carlisle United - Walsall
futbol
18:00Crawley Town - Grimsby Town
futbol
18:00Exeter City - Colchester United
futbol
18:00Leyton Orient - Newport County
futbol
18:00Macclesfield Town - Forest Green Rovers
futbol
18:00Mansfield Town - Bradford City
futbol
18:00Morecambe - Cambridge United
futbol
18:00Salford City - Oldham Athletic
futbol
18:00Scunthorpe United - Crewe Alexandra
futbol
18:00Stevenage - Plymouth Argyle
futbol
18:00Swindon Town - Port Vale
futbol
18:00Chesham United - Taunton Town
futbol
18:00Dorchester Town - Salisbury City
futbol
18:00Farnborough - Beaconsfield
futbol
18:00Gosport Borough - Merthyr Town
futbol
18:00Harrow Borough - Hartley Wintney
futbol
18:00Metropolitan Police - Blackfield & Langley
futbol
18:00Swindon Supermarine - Truro City
futbol
18:00Tiverton Town - Walton Casuals
futbol
18:00Weston-super-Mare - Hayes & Yeading United
futbol
18:00Wimborne Town - Hendon
futbol
18:00Yate Town - Poole Town
futbol
18:00Barwell - Lowestoft Town
futbol
18:00Bromsgrove - Coalville Town
futbol
18:00Hednesford Town - Stourbridge
futbol
18:00Hitchin Town - Alvechurch
futbol
18:10Shabab Riyadh - Al-Hilal
futbol
18:15Samano - Union Club Cartes
futbol
18:30Tanda - Issia Wazi
futbol
18:30Bouake - Abobo
futbol
18:30Sporting Club de Gagnoa - Bassam
futbol
18:30Amorebieta - Tudelano
futbol
18:30Llagostera - Prat
futbol
18:30Ferriolense - Santa Catalina Atletico
futbol
18:30Juan - Ardoi Futbol Elkartea
futbol
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Be'er Sheva
futbol
18:30Al-Suwaiq - Rustaq
futbol
18:30Mirbat - Dhofar S.C.S.C.
futbol
18:40Sadd - Al-Shahaniya Sports Club
futbol
19:00Altay - İstanbulspor
futbol
19:00Virton - Beerschot Wilrijk
futbol
19:00Béjaïa - Khroub
futbol
19:00Vaasan Palloseura - Akatemia
futbol
19:00Andrézieux - Chamalieres
futbol
19:00Orlando Pirates - AmaZulu
futbol
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Aarau
futbol
19:00Kaposvári Rákóczi - Puskás Akadémia
futbol
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Várda
futbol
19:00Fehervar - Budapest Honvéd
futbol
19:00Zalaegerszegi - Diósgyőri
futbol
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Olympique de Marseille - Angers
futbol
19:30Tallinding United - Real de Banjul
futbol
19:30Banjul - Marimoo
futbol
19:30Constancia - Platges de Calvia
futbol
19:30Club Deportivo Santa Úrsula - Marino
futbol
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
futbol
19:30Kriens - Winterthur
futbol
19:30Marsilya - Angers (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00R. Charleroi - Mechelen
futbol
20:00Salernitana 1919 - Cosenza Calcio
futbol
20:00Fiorentina - Genoa
futbol
20:00Fenerbahçe - İstanbul Başakşehir
futbol
20:00Challans - Change
futbol
20:00Saint-Priest - Yzeure
futbol
20:00Vitré - Stade Briochin
futbol
20:00Croix - Épinal
futbol
20:00Mulhouse - Sainte Genevieve Sports
futbol
20:00Jeanne d'Arc de Drancy - Sedan Ardennes
futbol
20:00Poissy - Entente Sannois Saint-Gratien
futbol
20:00Ruan - Vannes
futbol
20:00Trélissac - Colomiers Football
futbol
20:00Vendée Les Herbiers - Pryve St. Hilaire
futbol
20:00Lleida Esportiu - Olot
futbol
20:00Villarrubia - Fernando
futbol
20:00Montijo - Plasencia
futbol
20:00Santfeliuenc - Peralada
futbol
20:00Doxa Katokopias - APOEL
futbol
20:00Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:10Ittihad - Adalah
futbol
20:15Las Palmas - Tenerife
futbol
20:15College Europa - Joseph's
futbol
20:30Bayern Munich - Schalke 04
futbol
20:30Deportivo Alavés - Villarreal
futbol
20:30Heerenveen - Alkmaar
futbol
20:30Hull City - Chelsea
futbol
20:30Yagüe - Pradejon
futbol
20:30Larne - Glentoran Belfast United
futbol
20:30Larissa - Panathinaikos
futbol
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:50Maccabi Tel Aviv - Ashdod
futbol
21:00Zürich - Luzern
futbol
21:00Neuchâtel Xamax - Servette
futbol
21:00Agua Santa - Novorizontino
futbol
21:00Youssoufia Berrechid - Raja Beni Mellal
futbol
21:00d'Abengourou - Africa Sports National
futbol
21:00Juventud Deportiva Somorrostro - Sestao River Club
futbol
21:00Hapoel - Beitar Ironi Kiryat
futbol
21:00Debreceni - Újpest
futbol
21:30Dessel Sport - Sint-Eloois-Winkel Sport
futbol
21:30Thes Sport - Charleroi-Marchienne
futbol
21:45Heracles Almelo - Feyenoord
futbol
21:45Waalwijk - VVV-Venlo
futbol
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
futbol
22:00Waasland-Beveren - Eupen
futbol
22:00Monaco - Strasbourg
futbol
22:00Saint-Étienne - Nîmes Olympique
futbol
22:00Montpellier - Dijon
futbol
22:00Stade Brestois 29 - Amiens
futbol
22:00Stade de Reims - Metz
futbol
22:00St.Etienne - Nimes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Tubize - K. Rupel Boom
futbol
22:00Heist - Patro Eisden Maasmechelen
futbol
22:00KMSK Deinze - Lierse Kempenzonen
futbol
22:00Molenbeek - Liège
futbol
22:00Seraing United - Dender
futbol
22:00Espérance de Tunis - Raja Casablanca
futbol
22:00Envigado Fútbol Club - Boyacá Chicó
futbol
22:00Curridabat - Municipal Garabito
futbol
22:30Gent - Genk
futbol
22:30Westerlo - Roeselare
futbol
22:45Torino - Atalanta
futbol
22:45Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
futbol
22:45Braga - Porto
futbol
22:45Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Pistoiese - Carrarese Calcio
futbol
22:45Carpi 1909 - Calcio Padova
futbol
22:45Rende - Vibonese Calcio
futbol
22:45Kormakur Hvot - Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
futbol
23:00Real Zaragoza - Numancia
futbol
23:00Sevilla - Granada
futbol
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
futbol
23:00San Miguel - Colegiales
futbol
23:00Club Atlético Acassuso - CSyD Flandria
futbol
23:00Club Atlético Villa San Carlos - Los Andes
futbol
23:00Club Comunicaciones - Justo José de Urquiza
futbol
23:00Martín de Burzaco - Club Atlético Victoriano Arenas
futbol
23:00Estudiantes de Mérida - Deportivo Táchira
futbol
23:05Argentino de Quilmes - San Telmo
futbol
23:35Arsenal de Sarandí - Newell's Old Boys
futbol
00:00Municipal - Comunicaciones
futbol
00:00Motagua - Marathón
futbol
00:00Sporting San Jose - Club Sport Uruguay de Coronado
futbol
00:00Ciervos - Deportivo Dongu
futbol
00:00Guairena - River Plate Asuncion
futbol
00:05Atlético Bucaramanga - Deportivo Cali
futbol
01:00Murcielagos - Alacranes de Durango
basketbol
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
futbol
01:40Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Colón
futbol
01:40Lorenzo de Almagro - Estudiantes de La Plata
futbol
02:00Cruz Azul - Club Santos Laguna
futbol
02:00Liga Deportiva Universitaria de Quito - Centro Atlético Fénix
futbol
02:00Club Celaya - Atlante
basketbol
02:00Texas Tech - Kentucky (S SPORT 2 HD)
futbol
02:00Sporting Canamy - Cruz Azul Hidalgo
futbol
02:00Juventus FC Managua - Managua
futbol
02:00Tauro - Club Deportivo Árabe Unido
futbol
02:10Junior de Barranquilla - Equidad
futbol
02:15Club Libertad - Club Olimpia
futbol
02:30Audax Italiano - Cobresal
tenis
03:00Fabio Fognini - Tennys Sandgren
tenis
03:00Milos Raonic - Marin Cilic
tenis
03:00Novak Djokovic - Diego Sebastian Schwartzman
tenis
03:00Ashleigh Barty - Alison Riske
tenis
03:00Petra Kvitova - Maria Sakkari
tenis
03:00Qiang Wang - Jabeur
tenis
03:00Sofia Kenin - Cori Gauff
tenis
03:00Kuzmova/Sasnovich - Diaz/Rybakina
tenis
03:00Purcell/Saville - Molteni/Nys
tenis
03:00Venus/Peers - Arevalo/O'Mara
tenis
03:00Bryan/Bryan - Cabal/Munar
tenis
03:00Krejcikova/Mektic - Koolhof/Peschke
tenis
03:00Kuzmova/Polasek - Rojer/Stosur
tenis
03:00Melo/Strycova - Marray/Mattek-Sands
tenis
03:00Moore/Ebden - Martin/Jurak
tenis
03:00Polmans/Sanders - Ostapenko/Paez
futbol
03:45Godoy Cruz Antonio Tomba - Club Atlético River Plate
futbol
04:00Tigres de la UANL - Atlas
futbol
04:00Lobos UPNFM - Club Deportivo Olimpia
futbol
04:00Real C.D. España - Vida
futbol
04:15América de Cali - Alianza Petrolera
basketbol
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
06:00Club León - Pachuca
futbol
06:00Eastern Suburbs - Hamilton Wanderers
futbol
06:00Wellington - Auckland City
futbol
06:05Guadalajara - Deportivo Toluca
futbol
10:00Western United - Adelaide United
futbol
12:00Zwegabin United - Ayeyawady United
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Samsunspor - Başkent Akademi (TRT Spor HD)
futbol
13:30Melilla - Internacional de Madrid
futbol
13:45UCC - Midleton
futbol
14:00Málaga - Mirandés
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganés
futbol
14:00Erzurumspor - Balıkesirspor
futbol
14:00Hatayspor - Menemen Belediyespor
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
futbol
14:00Bangor - Mochta's
futbol
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
futbol
14:00Portmarnock - Glenville
futbol
14:00Skerries Town - Edenderry Town
futbol
14:00Drumcondra - Collinstown FutbolClub
futbol
14:00Dublin - Arklow Town
futbol
14:00Dunboyne - Templeogue United
futbol
14:00Kilnamanagh - Greystones
futbol
14:00Pegasus Saint-James - Hartstown Huntstown
futbol
14:00University College Dublin - Newtown Rangers
futbol
14:00Atlético Baleares - Rayo Majadahonda
futbol
14:00Ibiza - San Sebastián de los Reyes
futbol
14:00Burgos - Haro Deportivo
futbol
14:00Unionistas de Salamanca - Deportivo Alavés B
futbol
14:00Andorra - Gimnàstic de Tarragona
futbol
14:00Ebro - Badalona
futbol
14:00Hercules - Levante UD B
futbol
14:00Real Balompédica Linense - Estudiantes de Mérida
futbol
14:15Vitesse - Emmen
futbol
14:15Cova da Piedade - Mafra
futbol
14:15Chaves - Nacional da Madeira
futbol
14:30Internazionale Milano - Cagliari Calcio
futbol
14:30Inter - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Maccabi Ironi Kiryat Ata - Tira
futbol
14:45Persepolis - Tractor Tabriz
futbol
15:001860 München - Eintracht Braunschweig
futbol
15:00Naft Masjed Soleyman - Sanat Naft Abadan
futbol
15:00Ballymun - Glebe North FutbolClub
futbol
15:00Diagoras Rodos - Ierapetra
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
15:30Mirren - Aberdeen
futbol
15:30Chemie Leipzig - Berliner FC Dynamo
futbol
16:00Celta de Vigo - Eibar
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş
futbol
16:00Manchester City - Fulham
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Egaleo - Enosi Panaspropyrgiakos
futbol
16:00Ionikos - Kalamata
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Olympiakos Volou 1937
futbol
16:00Trikala - Triglia
futbol
16:00Panionios - Atromitos
futbol
16:00Skoda Xanthi - Crete
futbol
16:00Karaiskakis - Panachaiki
futbol
16:00Apollon Kalamarias - Apollon Smyrni
futbol
16:00Apollon Larissa - Doxa Drama
futbol
16:30Cercle Brugge - Anderlecht
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor
futbol
16:30Groningen - Ajax
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Baroka - Maritzburg United
futbol
16:30Jomo Cosmos - Stars
futbol
16:30Richards - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
futbol
16:30Royal Eagles - Ajax Cape Town
futbol
16:30Galaxy - Mbombela United
futbol
16:30Ahead Eagles - Breda
futbol
17:00Unione Venezia - Trapani Calcio
futbol
17:00Krotone - Spezia Calcio
futbol
17:00Lyon - Toulouse
futbol
17:00Hellas Verona - Lecce
futbol
17:00Parma - Udinese Calcio
futbol
17:00Sampdoria - Sassuolo Calcio
futbol
17:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Parma - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00La Louviere Centre - URSL Vise
futbol
17:00Hellas Verona - Broadford Rovers
futbol
17:00Vaduz - 1900
futbol
17:00Siena - Calcio Lecco 1912
futbol
17:00Atletico Arezzo - Pergolettese 1932
futbol
17:00Pro Vercelli 1892 - Monza Brianza 1912
futbol
17:00Novara Calcio - Città di Pontedera
futbol
17:00Alessandria Calcio 1912 - Olbia Calcio
futbol
17:00Union ArzignanoChiampo - Sambenedettese Calcio
futbol
17:00Fermana - Piacenza Calcio 1919
futbol
17:00Triestina Calcio - Cesena
futbol
17:00Pesaro - Ravenna
futbol
17:00Monopoli - Ternana Calcio
futbol
17:00Reggina Calcio - Bari
futbol
17:00Virtus Francavilla - Paganese Calcio 1926
futbol
17:00Viterbese Castrense - Calcio Catania
futbol
17:00Apollon Limassol - Ethnikos Achna
futbol
17:30Werder Вremen - Hoffenheim
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (TRT Spor HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Ergotelis - Giannina
futbol
18:00Heart of Midlothian - Rangers
futbol
18:00Albacete Balompié - Deportivo de La Coruña
futbol
18:00Almería - Elche
futbol
18:00Young Boys - Basel
futbol
18:00Gallen - Lugano
futbol
18:00Thun - Sion
futbol
18:00Getafe - Real Betis
futbol
18:00Belenenses - Portimonense
futbol
18:00Tondela - Vitoria Setubal
futbol
18:00Famalicão - Santa Clara
futbol
18:00Tranmere Rovers - Manchester United
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
18:00Ismaily - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
18:00Royale Union Saint-Gilloise - Lommel
futbol
18:00Chiasso - Grasshopper Club Zürich
futbol
18:00Omonia - Anorthosis Famagusta
futbol
18:00Arab Contractors - Tanta
futbol
18:00Académico de Viseu - Penafiel
futbol
18:00Casa Pia - Farense
futbol
18:00Leixões - Académica de Coimbra
futbol
18:00Oliveirense - Varzim
futbol
18:00Santiago Wanderers - Club Deportivo Universidad Católica
futbol
18:15Panetolikos - Aris
futbol
18:45Eindhoven - Twente
futbol
19:00Atlético Madrid B - Langreo
futbol
19:00Racing de Ferrol - Coruxo
futbol
19:00Izarra - Barakaldo
futbol
19:00Real Unión - Salmantino
futbol
19:00Logroñés - Calahorra
futbol
19:00Marbella - UCAM Murcia
futbol
19:00Real Murcia - Córdoba
futbol
19:00Salamis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
futbol
19:00Nantes - Girondins de Bordeaux
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Nantes - Bordeaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Atlético Sanluqueño - Don Benito
futbol
19:30Yeclano Deportivo - Algeciras
futbol
19:30Giana Erminio - Gozzano
futbol
19:30Calcio Como - Renate
futbol
19:30Pianese - AlbinoLeffe
futbol
19:30Rimini 1912 - Vicenza Calcio
futbol
19:30Alma Juventus Fano 1906 - Gubbio 1910
futbol
19:30Modena - Imolese Calcio 1919
futbol
19:30Virtusvecomp Verona - FeralpiSalò
futbol
19:30Avellino 1912 - Picerno
futbol
19:30Potenza - Bisceglie 1913 Don
futbol
19:30Rieti - Casertana
futbol
19:30Cavese - Teramo
futbol
20:00Musan Salama - KooTeePee
futbol
20:00Castellon - Nucía
futbol
20:00Recreativo de Huelva - Villarrobledo
futbol
20:00Maccabi Netanya - Ironi Sport Hadera
futbol
20:00Kortrijk - Club Brugge
futbol
20:00Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
futbol
20:00Roma - Lazio
futbol
20:00Shrewsbury Town - Liverpool
futbol
20:00Roma - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:15Vilafranquense - Feirense
futbol
20:15Alcorcón - Ponferradina
futbol
20:15Rayo Vallecano - Extremadura
futbol
20:30Athens - Olympiacos
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca
futbol
20:30Paços de Ferreira - Benfica
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
21:00Club Universidad Nacional - Monterrey
futbol
21:15Beitar Jerusalem - Sektzia Nes Tziona
futbol
22:00Sociedade Esportiva Palmeiras - São Paulo
futbol
22:00Royal Antwerp - Zulte Waregem
futbol
22:30Girona - Real Oviedo
futbol
22:45Napoli - Juventus
futbol
22:45Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Ascoli Calcio 1898 - Frosinone Calcio
futbol
23:00Lille - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Real Valladolid - Real Madrid
futbol
23:00Aves - Boavista Porto
futbol
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
23:15Patriotas - Cúcuta Deportivo
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
23:35Club Atlético Banfield - Club Atlético Patronato
futbol
23:35Defensa y Justicia - Talleres de Córdoba
futbol
00:00Real De Minas - Club Deportivo Honduras Progreso
futbol
00:00Huachipato - Club Universidad de Şili
futbol
01:00Mirassol Futebol Clube - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
01:00Platense Puerto Cortes - Real Sociedad Tocoa
futbol
01:20Club Atlético Nacional - Deportivo Pereira
futbol
01:40Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
futbol
02:00Club Necaxa - Atlético San Luis
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
02:30Unión Española - Deportes Iquique
futbol
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo Pasto
futbol
03:45Boca Juniors - Independiente Avellaneda
futbol
04:00Juarez - Monarcas Morelia
futbol
15:30Haras El-Hodood - Aswan
futbol
16:30Sicula Leonzio - Catanzaro 1929
futbol
17:00Atlético de Kolkata - North East United
futbol
18:00Misr El-Makasa - Tala'ea El-Gaish
futbol
19:00PAOK - Volos
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Bnei Lod
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula
futbol
20:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Petah Tikva
futbol
20:00Enosis Neon Paralimni - Larnaca
futbol
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
futbol
20:00Yeni Malatyaspor - Trabzonspor
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Kaiserslautern - Sonnenhof Großaspach
futbol
21:00Lamia - Asteras Tripolis
futbol
21:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Haifa
futbol
21:45Vitoria Guimaraes - Ave
futbol
22:45Reggiana 1919 - Südtirol
futbol
22:45Coleraine - Cliftonville
futbol
22:45Havre - Troyes
futbol
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Perugia Calcio - Livorno Calcio
futbol
23:00Bournemouth - Arsenal
futbol
00:00Sporting Lisbon - Marítimo
futbol
02:00Clube Atletico Bragantino - Associação Atlética Internacional
futbol
02:00Guarani - Santos
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:00Indiana Pacers - Toronto Raptors (S SPORT HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Teksüt Bandırma - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Everton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
17:30Schalke 04 - Paderborn (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Leverkusen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Brighton - Watford (S SPORT HD)
basketbol
16:30Lakers - SunsCanlı
basketbol
16:30Beyrut - RadesCanlı
basketbol
16:00General Santos Warriors - Bataan RisersCanlı
basketbol
16:00Sinegorie Kokshetau - Kaspiy AktauCanlı
basketbol
15:30Danesh Faraz Alborz - Khaneh Kurdistan
basketbol
15:30Nazmavaran Sirjan - Dezful
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HABER HD)
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Alba Berlin (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
22:00Antwerp Giants - Limburg United
basketbol
22:30Okapi Aalstar - Proximus Spirou
basketbol
22:30Panathinaikos - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:00Real Madrid - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (TRT Spor HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
13:00Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15İTÜ - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
02:00Texas Tech - Kentucky (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (TRT Spor HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Indiana Pacers - Toronto Raptors (S SPORT HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Teksüt Bandırma - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Katar - Al-Wakrah Sport ClubCanlı
futbol
16:00Emirates Cultural Sport Club - MasfutCanlı
futbol
16:00Terengganu - Madura UnitedCanlı
futbol
15:30Feiha - Al-TaawonCanlı
futbol
15:15Nordsjælland - AarhusCanlı
futbol
15:15Al-Sahel Al-Qatif - AkhdoudCanlı
futbol
15:00Jazira Hasakan - JablehCanlı
futbol
15:00Al-Jaish Damascus - Al-Ittihad SC AleppoCanlı
futbol
15:00Al-Sahel Tartus - HutteenCanlı
futbol
15:00Al-Wahda SC Damascus - Al-KaramahCanlı
futbol
15:00Al-Wathba - Al-TaliaCanlı
futbol
15:00Nawair - Al-Shorta DamascusCanlı
futbol
15:00Tishreen - Al-Foutoua Deir ez-ZorCanlı
futbol
15:15Balcatta - Armadale
futbol
15:45Hapoel Rishon LeZion - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
15:45Kafr Qasim - Beitar Tel Aviv Ramla
futbol
15:45Kampala Capital City Authority - Catida
futbol
16:00Urooba - Dibba Al-Hisn
futbol
16:00Hapoel Ashkelon - Hapoel Nir Ramat HaSharon
futbol
16:00Hapoel Ironi Acre - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
futbol
16:00Hapoel Nazareth Illit - Bnei Sakhnin
futbol
16:00Taif - Suqoor
futbol
16:00Chimpanzee - Nyamityobora
futbol
16:00Chimpanzee - FC
futbol
16:00FHL - Ndejje University
futbol
16:00Fire Fire - Light
futbol
16:00Free Stars - Saviour
futbol
16:00Lugazi Municipal - Uganda Revenue Authority
futbol
16:00Soroti - Kansai Plascon
futbol
16:30Al-Nasr - Saham Club
futbol
17:00Sétif - Cluj
futbol
17:00Omiš - Urania
futbol
17:00Orijent - Dinamo Zagreb
futbol
17:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Horn
futbol
17:00Hyderabad - Mumbai City
futbol
17:30Backa Topola - Dnipro-1
futbol
17:30Dhafra Club - Fujairah
futbol
17:30Al-Wahda Abu Dhabi - Hatta Club
futbol
17:45Al-Arabi SC Kuwait - Qadsia
futbol
17:55Ettifaq Dammam - Nassr
futbol
18:00Dynamo Kyiv - Hajduk Split
futbol
18:00Örebro - Jönköpings Södra
futbol
18:00Szombathelyi Haladás - Lafnitz
futbol
18:00Dynamo Parakou - Upi
futbol
18:00WAFA - Liberty Professionals
futbol
18:30Police Ouagadougou - Étoile Filante
futbol
18:30Al-Oruba - Al-Seeb Sports Club
futbol
18:30Fanja - Muscat
futbol
18:40Al-Arabi SC Katar - Al-Duhail
futbol
18:45Pärnu Vaprus - Tallinna Kalev
futbol
19:00Dundalk - CSKA Moskova
futbol
19:00Grorud - Bodø-Glimt
futbol
19:00Ruch Chorzow - Sparta Lichtenberg
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Akhisar Belediyespor - Bursaspor
futbol
19:00Black Stars - Olympique de Missira
futbol
19:30Banjul United - Banjul Hawks
futbol
19:30Milan - Gambiya Ports Authority
futbol
19:30Kissamikos - Platanias
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gaziantep
futbol
20:00First Vienna - Retz
futbol
20:00Raufoss - HamKam
futbol
20:00Mannsworth - Stripfing Weiden
futbol
20:00Strømmen - Elverum Fotball
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Shabab Al-Ahli Dubai - Sharjah
futbol
20:00Quevilly - Pau
futbol
20:10Al-Wahda Club Mecca - Hazm Rass
futbol
20:35Maardu Linnameeskond - Legion Tallinna
futbol
21:00Bærum - Moss
futbol
21:00Donau Wien - Trumau
futbol
21:00Hürth - Fortuna Köln
futbol
21:00Malmö - Malmö
futbol
21:00Hansa Rostock - Hallescher
futbol
21:00Stars - Bechem United
futbol
21:00Cape Town City - Black Leopards
futbol
21:00SuperSport United - Chippa United
futbol
21:00Police Bamako - Performance
futbol
21:00Mosta - Birkirkara
futbol
22:00Auxerre - Sochaux-Montbéliard
futbol
22:00Lorient - Nancy
futbol
22:00Grenoble Foot 38 - Chambly
futbol
22:00Châteauroux - Chamois Niortais
futbol
22:00Paris - Rodez Aveyron Football
futbol
22:00Stade Malherbe Caen - Ajaccio
futbol
22:00Orléans - Avant de Guingamp
futbol
22:00Valenciennes - Mans
futbol
22:00Utrecht - Haag
futbol
22:00Wydad Casablanca - Alger
futbol
22:00Zamalek - Mazembe
futbol
22:00Lyon-Duchère - Villefranche
futbol
22:00Bastia-Borgo - Avranches
futbol
22:00Boulogne - Créteil-Lusitanos
futbol
22:00Red Star Saint-Ouen - Bourg-Péronnas
futbol
22:00Gazélec Ajaccio - Toulon
futbol
22:00Le - Concarneau
futbol
22:00Cholet - Stade Lavallois
futbol
22:00Graafschap - Maastricht
futbol
22:00Dordrecht - Eindhoven
futbol
22:00Helmond Sport - Den Bosch
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - Volendam
futbol
22:00Telstar - FC
futbol
22:00Schaffhausen - Lausanne-Sport
futbol
22:00Leiknir Reykjavík - Valur FutbolClub
futbol
22:05Dunfermline Athletic - Dundee
futbol
22:30Standard Liège - Oostende
futbol
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Lokeren Oost-Vlaanderen - Oud-Heverlee Leuven
futbol
22:30Magpies - Lincoln Red Imps
futbol
22:30Taff's Well - Goytre United
futbol
22:30Liffey Wanderers - Crumlin United
futbol
22:30Inchicore Athletic - Tolka Rovers
futbol
22:30Borussia Dortmund - Köln
futbol
22:45Brescia Calcio - Milan
futbol
22:45Nice - Stade Rennais
futbol
22:45Sunderland - Doncaster Rovers
futbol
22:45Nice - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:45Sunderland - Doncaster (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Brescia - Milan (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Flint Town United - Colwyn
futbol
22:45Pen-y-Bont - Cardiff Metropolitan University
futbol
22:45Firhouse Clover - Newbridge Town
futbol
22:45Corduff - Kilbarrack United
futbol
22:45Portlaoise - John Bosco
futbol
22:45Mayfield United - Kinsale
futbol
22:45Newry City АFC - Harland & Wolff Welders
futbol
23:00Cádiz - Racing de Santander
futbol
23:00Empoli - ChievoVerona
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
futbol
23:00Sportivo Dock - Club El Porvenir
futbol
23:00Ammanford - Caernarfon Town
futbol
23:00Cherry Orchard - Wayside Celtic
futbol
23:00Larkview Boys - Ardmore Rovers
futbol
23:00Ratoath Harps - Castleknock Celtic
futbol
23:00Swords Celtic - Leixlip United
futbol
23:00Tullamore Town - Patrick's CYFC
futbol
23:00Northampton Town - Derby County
futbol
23:00Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
futbol
23:00Osasuna - Levante
futbol
23:35Aldosivi - Club Atlético Lanús
futbol
00:00Villa Santa Brigida - Panaderia Pulido
futbol
00:00Tenerife Sur Ibarra - Atletico Tacoronte
futbol
00:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélagið Fram
futbol
00:00Club General Díaz - Club Nacional Asuncion
futbol
00:30Everton de Viña del - Universidad de Concepción
futbol
01:00Honved Grenada - Spartans
futbol
01:00W Connection - Juan Jabloteh
futbol
01:40Gimnasia y Esgrima La Plata - Club Atlético Vélez Sársfield
futbol
02:00Rionegro Aguilas - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
02:15Club Sportivo San Lorenzo - 12 de Octubre FutbolClub
futbol
03:00O'Higgins - Unión La Calera
futbol
03:00Southern United - Canterbury United
futbol
03:45Rosario Central - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Argentinos Juniors
futbol
04:00Tampico Madero - Cimarrones de Sonora
futbol
04:05Once Caldas - Club Independiente Santa
futbol
04:30Atletico San Francisco - La
futbol
05:00Atletico Saltillo - Estudiantes Tecos
futbol
05:00Deportivo Cafessa - Chapulineros de Oaxaca
futbol
05:00Waitakere United - Tasman United
futbol
05:30Payyade - Millat
futbol
06:00Puebla - Querétaro
futbol
06:00Venados - Zacatepec
futbol
06:10Club Tijuana - Club América
futbol
08:00Eastern Lions - Moreland City
futbol
09:00Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
futbol
09:00Macarthur Rams FutbolClub - Sydney Olympic
futbol
09:15Road - Nepal Army
futbol
11:00Shahr Khodro - Riffa
futbol
11:00Northern Spirit - Marconi Stallions
futbol
11:00Peninsula Power FutbolClub - Gold Coast Knights
futbol
11:30Melbourne City - Perth Glory
futbol
11:30Trau - Aizawl
futbol
11:30Poprad - Pohronie
futbol
12:00Sagaing United - Shan United
futbol
12:00Sothern Myanmar - Magwe
futbol
12:15Friends Club - Sankata Club
futbol
12:30Hapoel Sandala Gilboa - Maccabi Ahi Iksal
futbol
12:30Ihud Bnei Baqa - Maccabi Nujeidat Ahmed
futbol
12:30Chin United - Hantharwady United
futbol
13:00Zbrojovka Brno - Banik Ostrava
futbol
13:00Vihiga Bullets - Muranga Seal
futbol
13:00Broń Radom - Wisla Pulawy
futbol
13:30Acre - Ahva Kafr Manda
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Honka - HIFK
futbol
14:00Wazito - Posta Rangers
futbol
14:00Vitoria de Sernache - Oleiros
futbol
14:30HJK - Turun Palloseura
futbol
14:30Machine Sazi - Sepahan Isfahan
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
15:00Sebeta City - Awassa City
futbol
15:00Shire Endaselassie - Jimma Kenema
futbol
15:00Ekenäs - Gnistan
futbol
15:00Lahti - Ilves
futbol
15:00RoPS - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
15:00Gohar - Saipa
futbol
15:00Paykan - Nassaji Mazandaran
futbol
15:00Tamaraceite - Mensajero
futbol
15:00Kópavogur - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
futbol
15:00Chemelil Sugar - Sofapaka
futbol
15:00Mahia - Bandari
futbol
15:00Kariobangi Sharks - Kakamega Homeboyz
futbol
15:00Kisumu All Stars - Leopards
futbol
15:00Nzoia Sugar - Kericho
futbol
15:00Migori - Coast Stima
futbol
15:00Shabana - Modern Coast Rangers
futbol
15:00Lichtenberg 47 - International Leipzig
futbol
15:00Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
futbol
15:00Interforce - Kirehe
futbol
15:00Miroplast - Alpha
futbol
15:00Rutsiro - Pepiniere
futbol
15:00Rwamagana City - Vision
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao
futbol
15:15Ahan Isfahan - Pars Jonoubi
futbol
15:20Hajer Club - Al-Entesar
futbol
15:30Mladá Boleslav - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
15:30Haka - Kuopion Palloseura
futbol
15:30Hapoel Bnei Furadiss - Ihud Bnei Kfar Kara
futbol
15:30Tzeirey Kafr Kana - Ihud Bnei Majd al-Krum
futbol
15:40Al-Washm - Al-Rawdhah
futbol
15:45Brentford - Leicester City
futbol
15:55Mukhammad Shekhov - Safa Club Dammam
futbol
15:55Abha - Al-Faisaly Harmah
futbol
16:00Magdeburg - Zwickau
futbol
16:00Chemnitzer - Viktoria Köln
futbol
16:00Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
futbol
16:00Duisburg - Ingolstadt 04
futbol
16:00Meppen - Waldhof Mannheim
futbol
16:00Würzburger Kickers - SpVgg Unterhaching
futbol
16:00Rodinghausen - Bergisch Gladbach 09
futbol
16:00Haltern - Alemannia Aachen
futbol
16:00Homberg - Sportfreunde Lotte
futbol
16:00KPV - Oulu
futbol
16:00Mikkelin Palloilijat - MYPA
futbol
16:00Amsterdamsche - Spakenburg
futbol
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Tel Aviv
futbol
16:00Paphos - Olympiakos Nicosia
futbol
16:00Thyella Rafinas - Ypato
futbol
16:00Niki Volos - Ialyssos
futbol
16:00Veria - Kavala
futbol
16:05Arabi Umm Al Quwain - Masafi Club
futbol
16:10Hamriah - Bataeh
futbol
16:10Al-Thaid Sharjah - Taawon
futbol
16:10Bahla Club - Sohar
futbol
16:15Inter Turku - Mariehamn
futbol
16:15Jaro - Kajaani
futbol
16:15Kenya Commercial Bank - Western Stima
futbol
16:30Osmanlı Spor - Keçiörengücü
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Nurmijärven Jalkapalloseura - Klubi-04
futbol
16:30Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs
futbol
16:30Stellenbosch - Polokwane City
futbol
16:30Moroka Swallows - Free State Stars
futbol
16:30Sporting - University of Pretoria
futbol
16:30Uthongathi - Real Kings
futbol
16:30Chennai City - East Bengal
futbol
16:30Salal - Al-Khor Sports Club
futbol
16:30Yarmouk Kuwait - Kazma Sporting Club
futbol
16:45Township Rollers - Botsvana Defence Force
futbol
16:55Ferencvárosi - Paksi
futbol
17:00Lens - Clermont Foot
futbol
17:00Pisa 1909 - Juve Stabia
futbol
17:00Cittadella - Benevento Calcio
futbol
17:00Virtus Entella - Cremonese
futbol
17:00Pordenone Calcio - Delfino Pescara 1936
futbol
17:00SPAL - Bologna 1909
futbol
17:00Kasımpaşa - Alanyaspor
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Spal - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Lens - Clermont (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Amal Bou Saâda - Arzew
futbol
17:00Oran - El Eulma
futbol
17:00Saïda - Racing Club Rélizane
futbol
17:00Skikda - Arba
futbol
17:00Annaba - Tadjenant
futbol
17:00Harrach - Olympique de Médéa
futbol
17:00FC - Kerala Blasters
futbol
17:00ASWH - Noordwijk
futbol
17:00Rijnsburgse Boys - Excelsior Maassluis
futbol
17:00Ballymun - Maynooth University Town
futbol
17:00Bluebell United - Crumlin United
futbol
17:00Cobh Wanderers - Rockmount
futbol
17:00College Corinthians - Douglas Hall
futbol
17:00Fremad Amager - Køge
futbol
17:00Rijeka - Olimpija Ljubljana
futbol
17:00Maribor - Beltinci
futbol
17:00Sarpsborg 08 - Norrköping
futbol
17:00Santarém - Beira-Mar
futbol
17:30Borussia Mönchengladbach - Mainz 05
futbol
17:30Eintracht Frankfurt - Leipzig
futbol
17:30Freiburg - Paderborn 07
futbol
17:30Union Berlin - Augsburg
futbol
17:30Wolfsburg - Hertha
futbol
17:30E.Frankfurt - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Scheveningen - Hardenberg Heemse Combinatie
futbol
17:30Katwijk - Tielse Eendracht Combinatie
futbol
18:00Kings Langley - Stratford Town
futbol
18:00Leiston - Rushall Olympic
futbol
18:00Nuneaton Town - Rushden & Diamonds
futbol
18:00Peterborough Sports - Tamworth
futbol
18:00Redditch United - Needham Market
futbol
18:00Royston Town - Banbury United
futbol
18:00Ives Town - Biggleswade Town
futbol
18:00Billericay Town - Tonbridge Angels
futbol
18:00Braintree Town - Slough Town
futbol
18:00Chippenham Town - Havant & Waterlooville
futbol
18:00Dartford - Dulwich Hamlet
futbol
18:00Eastbourne Borough - Concord Rangers
futbol
18:00Hampton & Richmond Borough - Albans
futbol
18:00Hemel Hempstead Town - Welling United
futbol
18:00Hungerford Town - Chelmsford City
futbol
18:00Maidstone United - Oxford City
futbol
18:00Wealdstone - Bath City
futbol
18:00Weymouth - Dorking Wanderers
futbol
18:00Bowers & Pitsea - Hornchurch
futbol
18:00Enfield Town - Cray Wanderers
futbol
18:00Folkestone Invicta - Corinthian-Casuals
futbol
18:00Horsham - Bishop's Stortford
futbol
18:00Kingstonian - Carshalton Athletic
futbol
18:00Leatherhead - Merstham
futbol
18:00Stoke City - Swansea City
futbol
18:00Lewes - East Thurrock United
futbol
18:00Arbroath - Partick Thistle
futbol
18:00Margate - Haringey Borough
futbol
18:00United - Inverness
futbol
18:00Potters Bar Town - Bognor Regis Town
futbol
18:00Dundee United - Greenock Morton
futbol
18:00Wingate & Finchley - Brightlingsea Regent
futbol
18:00Queen of the South - Alloa Athletic
futbol
18:00Worthing - Cheshunt
futbol
18:00Celtic - Ross County
futbol
18:00Ashton United - Lancaster City
futbol
18:00Hamilton Academical - Livingston
futbol
18:00Atherton Collieries - Gainsborough Trinity
futbol
18:00Motherwell - Hibernian
futbol
18:00Bamber Bridge - Redcliffe
futbol
18:00Johnstone - Kilmarnock
futbol
18:00Basford United FutbolClub - Morpeth Town
futbol
18:00Huesca - Lugo
futbol
18:00Buxton - United of Manchester
futbol
18:00Sporting de Gijón - Fuenlabrada
futbol
18:00Hyde United - Grantham Town
futbol
18:00Mickleover Sports - Matlock Town
futbol
18:00South Shields - Witton Albion
futbol
18:00Stafford Rangers - Scarborough Athletic
futbol
18:00Stalybridge Celtic - Nantwich Town
futbol
18:00Warrington Town - Whitby Town
futbol
18:00Alfreton Town - Gateshead
futbol
18:00Altrincham - Bradford Park Avenue
futbol
18:00Blyth Spartans - King's Lynn Town
futbol
18:00Boston United - Kidderminster Harriers
futbol
18:00Brackley Town - Guiseley
futbol
18:00Chester - Darlington
futbol
18:00Farsley Celtic - Telford United
futbol
18:00Gloucester City - Southport
futbol
18:00Hereford - Curzon Ashton
futbol
18:00Spennymoor Town - Leamington
futbol
18:00York City - Kettering Town
futbol
18:00Boreham Wood - Barrow
futbol
18:00Bromley - Barnet
futbol
18:00Chesterfield - Fylde
futbol
18:00Chorley - Halifax Town
futbol
18:00Dagenham & Redbridge - Notts County
futbol
18:00Dover Athletic - Aldershot Town
futbol
18:00Harrogate Town - Wrexham
futbol
18:00Hartlepool United - Stockport County
futbol
18:00Maidenhead United - Eastleigh
futbol
18:00Sutton United - Solihull Moors
futbol
18:00Torquay United - Ebbsfleet United
futbol
18:00Woking - Yeovil Town
futbol
18:00Mervue United - West United
futbol
18:00Airdrie United - Stranraer
futbol
18:00Clyde - East Fife
futbol
18:00Falkirk - Forfar Athletic
futbol
18:00Valencia - Barcelona
futbol
18:00Peterhead - Dumbarton
futbol
18:00Raith Rovers - Montrose
futbol
18:00Cove Rangers - Annan Athletic
futbol
18:00Cowdenbeath - Brechin City
futbol
18:00Queen's Park - Albion Rovers
futbol
18:00Stenhousemuir - Edinburgh City
futbol
18:00Stirling Albion - Elgin City
futbol
18:00Ariznabarra - Santurtzi
futbol
18:00Roda - Intercity Alicante
futbol
18:00Novelda - Sylla
futbol
18:00Larnaca - Limassol
futbol
18:00Once de Abril - Puntarenas
futbol
18:00Carrick Rangers - Warrenpoint Town
futbol
18:00Crusaders - Ballymena United
futbol
18:00Dungannon Swifts - Institute
futbol
18:00Linfield - Glenavon
futbol
18:00Merelinense - Uniao Madeira
futbol
18:00Deportes Antofagasta - Coquimbo Unido
futbol
18:00Kamerun - Çad
futbol
18:00Burnley - Norwich City
futbol
18:00Coventry City - Birmingham City
futbol
18:00Millwall - Sheffield United
futbol
18:00Newcastle United - Oxford United
futbol
18:00Portsmouth - Barnsley
futbol
18:00Reading - Cardiff City
futbol
18:00Southampton - Tottenham Hotspur
futbol
18:00West Ham United - West Bromwich Albion
futbol
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
18:00Tlemcen - Béjaïa
futbol
18:00Berekum Chelsea - Aduana Stars
futbol
18:00Ebusua Dwarfs - Dreams
futbol
18:00Eleven Wonders - Karela
futbol
18:00Great Olimpiyat Oyunları - International Allies
futbol
18:00King Faisal Babes - Elmina Sharks
futbol
18:00Medeama - Ashanti Gold
futbol
18:00Blackpool - Tranmere Rovers
futbol
18:00Bristol Rovers - Fleetwood Town
futbol
18:00Burton Albion - Accrington Stanley
futbol
18:00Ipswich Town - Lincoln City
futbol
18:00Peterborough United - Rotherham United
futbol
18:00Rochdale - Gillingham
futbol
18:00Carlisle United - Walsall
futbol
18:00Crawley Town - Grimsby Town
futbol
18:00Exeter City - Colchester United
futbol
18:00Leyton Orient - Newport County
futbol
18:00Macclesfield Town - Forest Green Rovers
futbol
18:00Mansfield Town - Bradford City
futbol
18:00Morecambe - Cambridge United
futbol
18:00Salford City - Oldham Athletic
futbol
18:00Scunthorpe United - Crewe Alexandra
futbol
18:00Stevenage - Plymouth Argyle
futbol
18:00Swindon Town - Port Vale
futbol
18:00Chesham United - Taunton Town
futbol
18:00Dorchester Town - Salisbury City
futbol
18:00Farnborough - Beaconsfield
futbol
18:00Gosport Borough - Merthyr Town
futbol
18:00Harrow Borough - Hartley Wintney
futbol
18:00Metropolitan Police - Blackfield & Langley
futbol
18:00Swindon Supermarine - Truro City
futbol
18:00Tiverton Town - Walton Casuals
futbol
18:00Weston-super-Mare - Hayes & Yeading United
futbol
18:00Wimborne Town - Hendon
futbol
18:00Yate Town - Poole Town
futbol
18:00Barwell - Lowestoft Town
futbol
18:00Bromsgrove - Coalville Town
futbol
18:00Hednesford Town - Stourbridge
futbol
18:00Hitchin Town - Alvechurch
futbol
18:10Shabab Riyadh - Al-Hilal
futbol
18:15Samano - Union Club Cartes
futbol
18:30Tanda - Issia Wazi
futbol
18:30Bouake - Abobo
futbol
18:30Sporting Club de Gagnoa - Bassam
futbol
18:30Amorebieta - Tudelano
futbol
18:30Llagostera - Prat
futbol
18:30Ferriolense - Santa Catalina Atletico
futbol
18:30Juan - Ardoi Futbol Elkartea
futbol
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Be'er Sheva
futbol
18:30Al-Suwaiq - Rustaq
futbol
18:30Mirbat - Dhofar S.C.S.C.
futbol
18:40Sadd - Al-Shahaniya Sports Club
futbol
19:00Altay - İstanbulspor
futbol
19:00Virton - Beerschot Wilrijk
futbol
19:00Béjaïa - Khroub
futbol
19:00Vaasan Palloseura - Akatemia
futbol
19:00Andrézieux - Chamalieres
futbol
19:00Orlando Pirates - AmaZulu
futbol
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Aarau
futbol
19:00Kaposvári Rákóczi - Puskás Akadémia
futbol
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Várda
futbol
19:00Fehervar - Budapest Honvéd
futbol
19:00Zalaegerszegi - Diósgyőri
futbol
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Olympique de Marseille - Angers
futbol
19:30Tallinding United - Real de Banjul
futbol
19:30Banjul - Marimoo
futbol
19:30Constancia - Platges de Calvia
futbol
19:30Club Deportivo Santa Úrsula - Marino
futbol
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
futbol
19:30Kriens - Winterthur
futbol
19:30Marsilya - Angers (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00R. Charleroi - Mechelen
futbol
20:00Salernitana 1919 - Cosenza Calcio
futbol
20:00Fiorentina - Genoa
futbol
20:00Fenerbahçe - İstanbul Başakşehir
futbol
20:00Challans - Change
futbol
20:00Saint-Priest - Yzeure
futbol
20:00Vitré - Stade Briochin
futbol
20:00Croix - Épinal
futbol
20:00Mulhouse - Sainte Genevieve Sports
futbol
20:00Jeanne d'Arc de Drancy - Sedan Ardennes
futbol
20:00Poissy - Entente Sannois Saint-Gratien
futbol
20:00Ruan - Vannes
futbol
20:00Trélissac - Colomiers Football
futbol
20:00Vendée Les Herbiers - Pryve St. Hilaire
futbol
20:00Lleida Esportiu - Olot
futbol
20:00Villarrubia - Fernando
futbol
20:00Montijo - Plasencia
futbol
20:00Santfeliuenc - Peralada
futbol
20:00Doxa Katokopias - APOEL
futbol
20:00Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:10Ittihad - Adalah
futbol
20:15Las Palmas - Tenerife
futbol
20:15College Europa - Joseph's
futbol
20:30Bayern Munich - Schalke 04
futbol
20:30Deportivo Alavés - Villarreal
futbol
20:30Heerenveen - Alkmaar
futbol
20:30Hull City - Chelsea
futbol
20:30Yagüe - Pradejon
futbol
20:30Larne - Glentoran Belfast United
futbol
20:30Larissa - Panathinaikos
futbol
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:50Maccabi Tel Aviv - Ashdod
futbol
21:00Zürich - Luzern
futbol
21:00Neuchâtel Xamax - Servette
futbol
21:00Agua Santa - Novorizontino
futbol
21:00Youssoufia Berrechid - Raja Beni Mellal
futbol
21:00d'Abengourou - Africa Sports National
futbol
21:00Juventud Deportiva Somorrostro - Sestao River Club
futbol
21:00Hapoel - Beitar Ironi Kiryat
futbol
21:00Debreceni - Újpest
futbol
21:30Dessel Sport - Sint-Eloois-Winkel Sport
futbol
21:30Thes Sport - Charleroi-Marchienne
futbol
21:45Heracles Almelo - Feyenoord
futbol
21:45Waalwijk - VVV-Venlo
futbol
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
futbol
22:00Waasland-Beveren - Eupen
futbol
22:00Monaco - Strasbourg
futbol
22:00Saint-Étienne - Nîmes Olympique
futbol
22:00Montpellier - Dijon
futbol
22:00Stade Brestois 29 - Amiens
futbol
22:00Stade de Reims - Metz
futbol
22:00St.Etienne - Nimes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Tubize - K. Rupel Boom
futbol
22:00Heist - Patro Eisden Maasmechelen
futbol
22:00KMSK Deinze - Lierse Kempenzonen
futbol
22:00Molenbeek - Liège
futbol
22:00Seraing United - Dender
futbol
22:00Espérance de Tunis - Raja Casablanca
futbol
22:00Envigado Fútbol Club - Boyacá Chicó
futbol
22:00Curridabat - Municipal Garabito
futbol
22:30Gent - Genk
futbol
22:30Westerlo - Roeselare
futbol
22:45Torino - Atalanta
futbol
22:45Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
futbol
22:45Braga - Porto
futbol
22:45Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Pistoiese - Carrarese Calcio
futbol
22:45Carpi 1909 - Calcio Padova
futbol
22:45Rende - Vibonese Calcio
futbol
22:45Kormakur Hvot - Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
futbol
23:00Real Zaragoza - Numancia
futbol
23:00Sevilla - Granada
futbol
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
futbol
23:00San Miguel - Colegiales
futbol
23:00Club Atlético Acassuso - CSyD Flandria
futbol
23:00Club Atlético Villa San Carlos - Los Andes
futbol
23:00Club Comunicaciones - Justo José de Urquiza
futbol
23:00Martín de Burzaco - Club Atlético Victoriano Arenas
futbol
23:00Estudiantes de Mérida - Deportivo Táchira
futbol
23:05Argentino de Quilmes - San Telmo
futbol
23:35Arsenal de Sarandí - Newell's Old Boys
futbol
00:00Municipal - Comunicaciones
futbol
00:00Motagua - Marathón
futbol
00:00Sporting San Jose - Club Sport Uruguay de Coronado
futbol
00:00Ciervos - Deportivo Dongu
futbol
00:00Guairena - River Plate Asuncion
futbol
00:05Atlético Bucaramanga - Deportivo Cali
futbol
01:00Murcielagos - Alacranes de Durango
futbol
01:40Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Colón
futbol
01:40Lorenzo de Almagro - Estudiantes de La Plata
futbol
02:00Cruz Azul - Club Santos Laguna
futbol
02:00Liga Deportiva Universitaria de Quito - Centro Atlético Fénix
futbol
02:00Club Celaya - Atlante
futbol
02:00Sporting Canamy - Cruz Azul Hidalgo
futbol
02:00Juventus FC Managua - Managua
futbol
02:00Tauro - Club Deportivo Árabe Unido
futbol
02:10Junior de Barranquilla - Equidad
futbol
02:15Club Libertad - Club Olimpia
futbol
02:30Audax Italiano - Cobresal
futbol
03:45Godoy Cruz Antonio Tomba - Club Atlético River Plate
futbol
04:00Tigres de la UANL - Atlas
futbol
04:00Lobos UPNFM - Club Deportivo Olimpia
futbol
04:00Real C.D. España - Vida
futbol
04:15América de Cali - Alianza Petrolera
futbol
06:00Club León - Pachuca
futbol
06:00Eastern Suburbs - Hamilton Wanderers
futbol
06:00Wellington - Auckland City
futbol
06:05Guadalajara - Deportivo Toluca
futbol
10:00Western United - Adelaide United
futbol
12:00Zwegabin United - Ayeyawady United
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Samsunspor - Başkent Akademi (TRT Spor HD)
futbol
13:30Melilla - Internacional de Madrid
futbol
13:45UCC - Midleton
futbol
14:00Málaga - Mirandés
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganés
futbol
14:00Erzurumspor - Balıkesirspor
futbol
14:00Hatayspor - Menemen Belediyespor
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
futbol
14:00Bangor - Mochta's
futbol
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
futbol
14:00Portmarnock - Glenville
futbol
14:00Skerries Town - Edenderry Town
futbol
14:00Drumcondra - Collinstown FutbolClub
futbol
14:00Dublin - Arklow Town
futbol
14:00Dunboyne - Templeogue United
futbol
14:00Kilnamanagh - Greystones
futbol
14:00Pegasus Saint-James - Hartstown Huntstown
futbol
14:00University College Dublin - Newtown Rangers
futbol
14:00Atlético Baleares - Rayo Majadahonda
futbol
14:00Ibiza - San Sebastián de los Reyes
futbol
14:00Burgos - Haro Deportivo
futbol
14:00Unionistas de Salamanca - Deportivo Alavés B
futbol
14:00Andorra - Gimnàstic de Tarragona
futbol
14:00Ebro - Badalona
futbol
14:00Hercules - Levante UD B
futbol
14:00Real Balompédica Linense - Estudiantes de Mérida
futbol
14:15Vitesse - Emmen
futbol
14:15Cova da Piedade - Mafra
futbol
14:15Chaves - Nacional da Madeira
futbol
14:30Internazionale Milano - Cagliari Calcio
futbol
14:30Inter - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Maccabi Ironi Kiryat Ata - Tira
futbol
14:45Persepolis - Tractor Tabriz
futbol
15:001860 München - Eintracht Braunschweig
futbol
15:00Naft Masjed Soleyman - Sanat Naft Abadan
futbol
15:00Ballymun - Glebe North FutbolClub
futbol
15:00Diagoras Rodos - Ierapetra
futbol
15:30Mirren - Aberdeen
futbol
15:30Chemie Leipzig - Berliner FC Dynamo
futbol
16:00Celta de Vigo - Eibar
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş
futbol
16:00Manchester City - Fulham
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Egaleo - Enosi Panaspropyrgiakos
futbol
16:00Ionikos - Kalamata
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Olympiakos Volou 1937
futbol
16:00Trikala - Triglia
futbol
16:00Panionios - Atromitos
futbol
16:00Skoda Xanthi - Crete
futbol
16:00Karaiskakis - Panachaiki
futbol
16:00Apollon Kalamarias - Apollon Smyrni
futbol
16:00Apollon Larissa - Doxa Drama
futbol
16:30Cercle Brugge - Anderlecht
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor
futbol
16:30Groningen - Ajax
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Baroka - Maritzburg United
futbol
16:30Jomo Cosmos - Stars
futbol
16:30Richards - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
futbol
16:30Royal Eagles - Ajax Cape Town
futbol
16:30Galaxy - Mbombela United
futbol
16:30Ahead Eagles - Breda
futbol
17:00Unione Venezia - Trapani Calcio
futbol
17:00Krotone - Spezia Calcio
futbol
17:00Lyon - Toulouse
futbol
17:00Hellas Verona - Lecce
futbol
17:00Parma - Udinese Calcio
futbol
17:00Sampdoria - Sassuolo Calcio
futbol
17:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Parma - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00La Louviere Centre - URSL Vise
futbol
17:00Hellas Verona - Broadford Rovers
futbol
17:00Vaduz - 1900
futbol
17:00Siena - Calcio Lecco 1912
futbol
17:00Atletico Arezzo - Pergolettese 1932
futbol
17:00Pro Vercelli 1892 - Monza Brianza 1912
futbol
17:00Novara Calcio - Città di Pontedera
futbol
17:00Alessandria Calcio 1912 - Olbia Calcio
futbol
17:00Union ArzignanoChiampo - Sambenedettese Calcio
futbol
17:00Fermana - Piacenza Calcio 1919
futbol
17:00Triestina Calcio - Cesena
futbol
17:00Pesaro - Ravenna
futbol
17:00Monopoli - Ternana Calcio
futbol
17:00Reggina Calcio - Bari
futbol
17:00Virtus Francavilla - Paganese Calcio 1926
futbol
17:00Viterbese Castrense - Calcio Catania
futbol
17:00Apollon Limassol - Ethnikos Achna
futbol
17:30Werder Вremen - Hoffenheim
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Ergotelis - Giannina
futbol
18:00Heart of Midlothian - Rangers
futbol
18:00Albacete Balompié - Deportivo de La Coruña
futbol
18:00Almería - Elche
futbol
18:00Young Boys - Basel
futbol
18:00Gallen - Lugano
futbol
18:00Thun - Sion
futbol
18:00Getafe - Real Betis
futbol
18:00Belenenses - Portimonense
futbol
18:00Tondela - Vitoria Setubal
futbol
18:00Famalicão - Santa Clara
futbol
18:00Tranmere Rovers - Manchester United
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
18:00Ismaily - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
18:00Royale Union Saint-Gilloise - Lommel
futbol
18:00Chiasso - Grasshopper Club Zürich
futbol
18:00Omonia - Anorthosis Famagusta
futbol
18:00Arab Contractors - Tanta
futbol
18:00Académico de Viseu - Penafiel
futbol
18:00Casa Pia - Farense
futbol
18:00Leixões - Académica de Coimbra
futbol
18:00Oliveirense - Varzim
futbol
18:00Santiago Wanderers - Club Deportivo Universidad Católica
futbol
18:15Panetolikos - Aris
futbol
18:45Eindhoven - Twente
futbol
19:00Atlético Madrid B - Langreo
futbol
19:00Racing de Ferrol - Coruxo
futbol
19:00Izarra - Barakaldo
futbol
19:00Real Unión - Salmantino
futbol
19:00Logroñés - Calahorra
futbol
19:00Marbella - UCAM Murcia
futbol
19:00Real Murcia - Córdoba
futbol
19:00Salamis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
futbol
19:00Nantes - Girondins de Bordeaux
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Nantes - Bordeaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Atlético Sanluqueño - Don Benito
futbol
19:30Yeclano Deportivo - Algeciras
futbol
19:30Giana Erminio - Gozzano
futbol
19:30Calcio Como - Renate
futbol
19:30Pianese - AlbinoLeffe
futbol
19:30Rimini 1912 - Vicenza Calcio
futbol
19:30Alma Juventus Fano 1906 - Gubbio 1910
futbol
19:30Modena - Imolese Calcio 1919
futbol
19:30Virtusvecomp Verona - FeralpiSalò
futbol
19:30Avellino 1912 - Picerno
futbol
19:30Potenza - Bisceglie 1913 Don
futbol
19:30Rieti - Casertana
futbol
19:30Cavese - Teramo
futbol
20:00Musan Salama - KooTeePee
futbol
20:00Castellon - Nucía
futbol
20:00Recreativo de Huelva - Villarrobledo
futbol
20:00Maccabi Netanya - Ironi Sport Hadera
futbol
20:00Kortrijk - Club Brugge
futbol
20:00Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
futbol
20:00Roma - Lazio
futbol
20:00Shrewsbury Town - Liverpool
futbol
20:00Roma - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:15Vilafranquense - Feirense
futbol
20:15Alcorcón - Ponferradina
futbol
20:15Rayo Vallecano - Extremadura
futbol
20:30Athens - Olympiacos
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca
futbol
20:30Paços de Ferreira - Benfica
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
21:00Club Universidad Nacional - Monterrey
futbol
21:15Beitar Jerusalem - Sektzia Nes Tziona
futbol
22:00Sociedade Esportiva Palmeiras - São Paulo
futbol
22:00Royal Antwerp - Zulte Waregem
futbol
22:30Girona - Real Oviedo
futbol
22:45Napoli - Juventus
futbol
22:45Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Ascoli Calcio 1898 - Frosinone Calcio
futbol
23:00Lille - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Real Valladolid - Real Madrid
futbol
23:00Aves - Boavista Porto
futbol
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
23:15Patriotas - Cúcuta Deportivo
futbol
23:35Club Atlético Banfield - Club Atlético Patronato
futbol
23:35Defensa y Justicia - Talleres de Córdoba
futbol
00:00Real De Minas - Club Deportivo Honduras Progreso
futbol
00:00Huachipato - Club Universidad de Şili
futbol
01:00Mirassol Futebol Clube - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
01:00Platense Puerto Cortes - Real Sociedad Tocoa
futbol
01:20Club Atlético Nacional - Deportivo Pereira
futbol
01:40Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
futbol
02:00Club Necaxa - Atlético San Luis
futbol
02:30Unión Española - Deportes Iquique
futbol
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo Pasto
futbol
03:45Boca Juniors - Independiente Avellaneda
futbol
04:00Juarez - Monarcas Morelia
futbol
15:30Haras El-Hodood - Aswan
futbol
16:30Sicula Leonzio - Catanzaro 1929
futbol
17:00Atlético de Kolkata - North East United
futbol
18:00Misr El-Makasa - Tala'ea El-Gaish
futbol
19:00PAOK - Volos
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Bnei Lod
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula
futbol
20:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Petah Tikva
futbol
20:00Enosis Neon Paralimni - Larnaca
futbol
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
futbol
20:00Yeni Malatyaspor - Trabzonspor
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Kaiserslautern - Sonnenhof Großaspach
futbol
21:00Lamia - Asteras Tripolis
futbol
21:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Haifa
futbol
21:45Vitoria Guimaraes - Ave
futbol
22:45Reggiana 1919 - Südtirol
futbol
22:45Coleraine - Cliftonville
futbol
22:45Havre - Troyes
futbol
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Perugia Calcio - Livorno Calcio
futbol
23:00Bournemouth - Arsenal
futbol
00:00Sporting Lisbon - Marítimo
futbol
02:00Clube Atletico Bragantino - Associação Atlética Internacional
futbol
02:00Guarani - Santos
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Everton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
17:30Schalke 04 - Paderborn (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Leverkusen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Brighton - Watford (S SPORT HD)

Haberler

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdü

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdüUEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak …

UEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı. Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00’te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi. I Grubu’nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens […]

UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg'u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00'te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi.

I Grubu'nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens (2) ve Vagner Love'un golleriyle mücadeleden 3-2 galip ayrıldı.

Bu sonuçla siyah-beyazlılar grupta ikinci sıraya yükselirken, son maçlar öncesi son 32 turuna kalmak için önemli bir avantaj yakaladı.

Grubun diğer mücadelesinde Malmö, konuk ettiği Genk ile 2-2 berabere kaldı. İsveç ekibi Oscar Lewicki ve Marcus Antonsson ile ağları sarsarken, Belçika temsilcisinin gollerini Alejandro Pozuelo ve Joseph Paintsil kaydetti.

Grupta Malmö 8 puanla lider, Beşiktaş 7 puanla ikinci, Malmö 6 puanla üçüncü, Sarpsborg 5 puanla dördüncü sırada yer alıyor. Beşiktaş, grubun son maçında konuk edeceği Malmö'yü yenmesi halinde diğer maçın sonucuna bakmadan son 32 turuna çıkacak.

Sevilla üst tur şansını zora soktu

Öne çıkan diğer karşılaşmalarda, J Grubu'nda Belçika temsilcisi Standard Liege, konuk ettiği daha önce kupayı 5 kez müzesine götüren Sevilla'yı Moussa Djenepo'nun golüyle 1-0 yenerek üst tura kalma umudunu sürdürdü. İspanya ekibinde Pablo Sarabia 68. dakikada ikinci sarıdan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Krasnodar'ın üst tura çıkmayı garantilediği grupta 9 puana sahip Sevilla ile Standard Liege arasından üst tura çıkacak takım, son maçların ardından belli olacak.

L Grubu'nda lider Chelsea, ağırladığı Yunanistan temsilcisi PAOK'u 27. ve 37. dakikalarda Olivier Giroud, 60. dakikada Callum Hudson-Odoi ve 78. dakikada Alvaro Morata'nın golleriyle 40 yendi.PAOK'ta Yevhen Khacheridi, henüz 7. dakikada doğrudan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarBeşiktaşEkip

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdıFenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça ka…

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi. lker Stadı’nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu. Belçika’da Anderlecht’in Slovak rakibi Spartak Trnava’yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı. Grupta […]

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu'nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb'le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi.

lker Stadı'nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu.

Belçika'da Anderlecht'in Slovak rakibi Spartak Trnava'yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı.

Grupta puanını 8'e yükselten sarı-lacivertliler ikinci oldu. Dinamo Zagreb ise puanını 13'e çıkararak grup liderliğini garantiledi.

Gruplardan çıkmayı yine başardı

Fenerbahçe, "Kupa 2" olarak adlandırılan UEFA Kupası ve UEFA Avrupa Ligi'nde 6. kez yer aldığı grup aşamasından yine üst tura çıkmayı başardı.

Sarı-lacivertliler, bu organizasyondaki grup aşamasını rahat geçiyor.

Fenerbahçe, 2006-2007'de UEFA Kupası adı altında oynanan organizasyonda 3. olarak bir üst tura çıkarken, 2009-2010, 2012-2013, 2016-2017'yi lider, 2015-2016'yı da ikinci bitirerek bir sonraki turda mücadele etme hakkı kazandı.

Sarı-lacivertliler, bu sezon da yer aldığı gruplardan üst tura adını yazdırdı.

Koeman oyuncu değiştirmedi

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Erwin Koeman, karşılaşmayı başladığı 11'le bitirdi.

Koeman, ikinci yarının başından itibaren yedek kaleci Erten Ersu dışında diğer 6 oyuncuyu belirli aralıklara ısınmaya gönderdi.

Hollandalı çalıştırıcı, bu isimlerin hiçbirini oyuna dahil etmedi ve 3 değişiklik hakkını da kullanmadı.

Fenerbahçe'de bu uygulamanın aynısını 2016-2017 sezonunda bir diğer Hollandalı teknik adam Dick Advocaat, Akhisarspor'u 3-1 yendikleri maçta yapmıştı.

Ersun Yanal tezahüratları

Fenerbahçeli taraftarlar, maç sonunda eski teknik direktörleri Ersun Yanal lehine tezahüratlarda bulundu.

Taraftarların büyük bir bölümü, maçın bitiş düdüğüyle beraber Yanal'ın göreve gelmesi için tezahüratlar yaptı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarFenerbahçeEkip

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siya…

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı. Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut’un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin […]

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 kaybetti.

Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı.

Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut'un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin ortalarında takım savunmasında etkili olan yeşil-siyahlılar,McCallum'un üç sayılık basketiyle Herbalife Gran Canaria karşısında 6. dakikayı 18-11 üstün bitirdi. İspanyol ekibi, periyodun son anlarında hücumda Eriksson ile skor üretse de Darüşşafaka Tekfen, birinci çeyreği 25-22 önde tamamladı.

İkinci periyoda iyi başlayan Herbalife Gran Canaria, üst üste aldığı hücum ribauntlarının ardından Pauli'yle bulduğu basketle 12. dakika biterken eşitliği yakaladı: 27-27. Bu dakikadan sonra kenardan oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın da desteğiyle savunmada ve hücumda ritmini yeniden bulan Darüşşafaka Tekfen, 10-0'lık seri yakalayarak 16. dakikada farkı 10 sayıya (37-27) çıkardı. İlk yarının son bölümlerinde farkı 12'ye (44-32) kadar çıkaran yeşil-siyahlılar, Pasecniks'in basketine rağmen soyunma odasına 44-34 önde girdi.

İkinci yarı karşılıklı basketlerle başladı. Radicevic ve Eriksson'la dış atışlarda isabetler bulan Herbalife Gran Canaria'ya hızlı hücumlarla yanıt veren Darüşşafaka Tekfen, 24. dakikayı 50-40 üstün kapattı. Arka arkaya yapılan top kayıplarının ardından temposu düşen ev sahibi ekip karşısında Eriksson, Pasecnicks ve Oliver'le skor üreten İspanya temsilcisi, üçüncü çeyreğin bitimine 37 saniye kala yeniden beraberliği yakaladı: 54-54. Konuk ekip, Eriksson'un üç sayı çizgisinin gerisinden kaydettiği basketle final periyoduna 57-56 üstün gitti.

Son periyoda uzun oyuncularının ürettiği sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, McCallum'un da devreye girmesiyle 32. dakika biterken öne geçti: 63-62. Oliver ve Tillie ile basketler bulan Herbalife Gran Canaria, 34. dakikada molaya 66-65 önde gitti. Molanın dönüşünde top kayıpları yapan ev sahibi ekip, son 4 dakikaya 68-65 geride girdi. Savunmada sorun yaşayan yeşil-siyahlılar karşısında Strawberry ve Eriksson'la sayılar kaydeden İspanyol ekibi, 37. dakikayı 73-65 üstün bitirdi. Darüşşafaka Tekfen, oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın basketleriyle farkı 2 dakika 10 saniye kala 4 sayıya indirdi: 69-73. Yeşil-siyahlılar, kalan sürede üstünlüğünü koruyan Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 mağlup oldu.

Türkiye: 71 – İspanya: 67

Türkiye: 71 – İspanya: 672019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. …

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. Karşılaşmaya Semih Erden’in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay’ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden […]

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu'nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya'yı 71-67 yendi.

Karşılaşmaya Semih Erden'in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay'ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden etkili oldu ve 7. dakikayı 13-10 üstün geçti. Periyot, 15-15 eşitlikle tamamlandı.

A Milli Erkek Basketbol Takımı, 2. çeyreğe etkili başlayan taraf oldu. Sinan Güler ve Semih Erden ile skor bulan milliler, 12. dakika içinde 4 sayılık farkı (19-15) yakaladı. Brizuela ile üst üste 3 sayılık basketler üreten İspanya, 6-0'lık seri yakalayarak 14. dakikada öne geçti: 19-21. Buğrahan Tuncer-Tolgahan Geçim ikilisinin 3 sayılık basketleriyle rakibine 6-0'lık seriyle karşılık veren ay-yıldızlılar, 15. dakikada bir kez daha skor üstünlüğünü (25-21) ele geçirdi. İki takımın da 3 sayılık atışlarda yüksek yüzde yakaladığı bu bölümde Buğrahan Tuncer ile sonuca giden Türkiye, savunmada Brizuela'yı durdurmakta zorlanınca İspanya, 18. dakikada skora denge getirdi: 34-34. Türkiye, Semih Erden'in basketiyle soyunma odasına 36-34 önde gitti.

Üçüncü çeyreğe Türkiye, Doğuş Balbay, İspanya ise Vazquez'in basketiyle başladı. Semih Erden'in başarılı performansıyla rakip savunmayı geçen milliler, Tolga Geçim'in 3 sayılık basketiyle 26. dakikada farkı 7 sayıya (49-42) çıkardı. Ribauntlarda da rakibine üstünlük sağlayan A Milli Erkek Basketbol Takımı, periyodun son 1,5 dakikasına 51-46 önde girdi. Tolga Geçim ve Sinan Güler ile skor bulan Türkiye, farkı biraz daha açtı ve çeyreği 56-48 üstün tamamladı.

Final periyoduna iyi giren bu kez İspanya oldu. Llovet ve Brizuela'nın sayılarıyla 8-1'lik seri yakalayan konuk takım, 34. dakikada farkı 1 sayıya düşürdü: 57-56. Doğuş Balbay'ın 3 sayılık basketiyle rahatlayan Türkiye, yine bu oyuncunun serbest atış çizgisinden ürettiği sayılarla son 4 dakikaya 62-58 önde girdi. Serbest atış çizgisinden sayılar üreten rakibi karşısında Sinan Güler ve Tolga Geçim ile skor bulan Türkiye, son 1,5 dakikaya 67-63 üstün girdi. Son 45 saniyesine 67-67 eşitlikle girilen karşılaşmada Semih Erden'in pota altı basketiyle öne geçen Türkiye, Tolga Geçim ile taktik faulleri sayıya çevirdi ve mücadeleden 71-67 galip ayrıldı.

Bu arada Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, karşılaşmayı birlikte izledi.

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago Bernabeu

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago BernabeuGüney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Liberta…

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid’deki Santiago Bernabeu Stadı’nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi. Arjantin’in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors’ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez […]

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid'deki Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi.

Arjantin'in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors'ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez ertelenince, Güney Amerika Futbol Konfederasyonu (CONMEBOL) karşılaşmanın 8 veya 9 Aralık'ta farklı bir ülkede oynanacağını açıklamıştı.

İspanyol basınında yer alan haberlerde, CONMEBOL, İspanya Futbol Federasyonu (RFEF), Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ve Real Madrid kulübünün Libertadores Kupası finali rövanş maçının Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması konusunda anlaşmaya vardığı belirtildi. Resmi kararın İspanyol hükümetinin onay vermesinin ardından açıklanacağı bildirildi.

River Plate-Boca Juniors arasındaki rövanşın 9 Aralık'ta oynanması öngörülüyor.

River Plate'in Antonio Vespucio Liberti Stadyumu'nda geçen cumartesi oynanması gereken karşılaşma, River Plate taraftarının Boca Juniors oyuncularını taşıyan otobüse saldırmasının ardından bir gün sonraya ertelenmişti. CONMEBOL, Boca Juniors Kulübünün karara itirazının ardından maçı ikinci kez erteleme kararı almıştı.

Arjantin'in başkenti Buenos Aires'in iki köklü kulübü arasındaki finalin ilk ayağına Boca Juniors ev sahipliği yapmış ve mücadele 2-2 beraberlikle sonuçlanmıştı.

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmedi

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmediCedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup o…

Cedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup oldu. NBA’e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı’nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı. Milli basketbolcu Cedi Osman’ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle “double double” yaptığı Cavaliers’ta […]

Cedi Osman'ın "double double" yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 mağlup oldu.

NBA'e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı'nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı.

Milli basketbolcu Cedi Osman'ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle "double double" yaptığı Cavaliers'ta Jordan Clarkson 25, Colin Sexton 21 sayıyla oynadı.

Ev sahibi ekipte ise Russell Westbrook 23 sayı, 19 ribaunt, 15 asistle "triple double" yaparak galibiyetin mimarlarından oldu. Jerami Grant 21, Paul George 18 sayıyla skora katkı sağladı.

Milli basketbolcu Ersan İlyasova'nın formasını giydiği Milwaukee Bucks, sahasında Chicago Bulls'u 116-113 mağlup etti.

Ersan İlyasova'nın 9 sayı, 6 ribauntla oynadığı Bucks'ta Giannis Antetokounmpo 36 sayı, 11 ribaunt, 8 asistlik performansıyla takımının skor yüküne büyük katkıda bulundu. Malcolm Brogdon 24 sayı üretti.

Bulls'ta ise Jabari Parker ve Zach LaVine 24'er, Ryan Arcidiacono 22 sayıyla maçı tamamladı.

Furkan Korkmaz'ın 22 dakika süre aldığı ve 11 sayı, 1 ribaunt, 1 asistle oynadığı maçta Philadelphia 76ers, sahasında New York Knicks'i 117-91 yendi. Ev sahibi takımda Joel Embiid 26 sayı, 14 ribaunt, 7 asistle "double double" yaptı.

SonuçlarCharlotte Hornets-Atlanta Hawks: 108-94Philadelphia 76ers-New York Knicks: 117-91Brooklyn Nets-Utah Jazz: 91-101Houston Rockets-Dallas Mavericks: 108-128Milwaukee Bucks-Chicago Bulls: 116-113Minnesota Timberwolves-San Antonio Spurs: 128-89New Orleans Pelicans-Washington Wizards: 125-104Oklahoma City Thunder-Cleveland Cavaliers: 100-83Portland Trail Blazers-Orlando Magic: 115-112Los Angeles Clippers-Phoenix Suns: 115-99

Aynı başlıktaNBASonuçlar

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandı

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandıUEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Ş…

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00’te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi. A Grubu’nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı. Puanını […]

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi.

UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00'te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi.

A Grubu'nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı.

Puanını 10'a çıkaran Borussia Dortmund ile lider Atletico Madrid'in adlarını son 16 turuna yazdırdığı grupta, Club Brugge ise UEFA Avrupa Ligi'ne kaldı.

B Grubu'nda Barcelona, konuk olduğu PSV'yi 2-1 yendi. İspanyol ekibinin gollerini Lionel Messi ve Gerard Pique atarken,Hollanda temsilcisinin tek golünü ise Luuk de Jong kaydetti.

Bu sonuçla Barcelona, 13 puanla grubunu lider tamamlamayı garantileyerek son 16 turuna kaldı. PSV ise 1 puanla grubu son sırada tamamlayarak Avrupa arenasına veda etti.

Grubun diğer mücadelesinde Tottenham konuk ettiği Inter'i 80. dakikada Christian Eriksen'in golüyle 1-0'la geçti. 7'şer puana sahip iki takım arasından üst tura çıkacak ekip, gruptaki son maçların ardından belli olacak.

Büyük rekabetin yaşandığı C Grubu'nda, Fransa ekibi Paris Saint-Germain (PSG), konuk ettiği İngiltere temsilcisi Liverpool'u 13. dakikada Juan Bernat, 37. dakikada Neymar'ın ağları sarsmasıyla 2-1 yendi. Liverpool'un tek golünü, 45 1'inci dakikada penaltıdan James Milner ağlara gönderdi.

Neymar, attığı golle Şampiyonlar Ligi'nde en çok ağları sarsan Brezilyalı futbolcu konumuna geldi.

Grubun diğer karşılaşmasında İtalya temsilcisi Napoli, konuk ettiği Sırbistan ekibi Kızılyıldız'ı 11. dakikada Marek Hamsik, 33. ve 52. dakikalarda Dries Mertens'in fileleri havalandırmasıyla 3-1 mağlup etti.

Bu sonuçların ardından C Grubu'nda Napoli 9 puanla lider, PSG 8 puanla ikinci, Liverpool 6 puanla üçüncü, Kızılyıldız 4 puanla son sırada yer aldı. Grupta üst tura çıkan ve Avrupa Ligi vizesi alan takımlar, son maçların ardından belli olacak.

D Grubu'nda ise lider Portekiz ekibi Porto, konuk ettiği Schalke 04'ü Eder Militao, Jesus Corona ve Moussa Marega'nın golleriyle 3-1 yendi. Almanya temsilcisinin tek golünü, penaltıdan Nabil Bentaleb kaydetti.

Grupta 13 puanlı Porto ve 8 puanlı Schalke 04 son 16 turuna adlarını yazdırırken, 4 puanlı Galatasaray ile 3 puanlı Lokomotiv Moskova, son hafta maçlarında alacakları sonuca göre UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele etmeye hak kazanacak.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlar

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’…

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, “Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek.” dedi. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol […]

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu'nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova'ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, "Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek." dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol yollarında sıkıntılarının olduğunu söyledi.

Deneyimli teknik adam, yedikleri gole kadar kadar iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirterek, "Tesadüf eseri yediğimiz gol bizi devreye mağlup soktu. İkinci yarı yediğimiz ikinci golün ardından kazanma ihtimalimiz yoktu, Lokomotiv bizden daha iyi oynadı." diye konuştu.

Genç savunma oyuncusu Ozan Kabak'ı başarılı oyunu nedeniyle tebrik eden Terim, "İyi oynayan da bizim oyuncumuz kötü oynayan da bizim oyuncumuz. Herkes, Galatasaray’da oynamanın çok önemli olduğunu bilmek zorunda. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Bu büyük bir handikap." ifadelerini kullandı.

Fatih Terim, yaklaşan transfer döneminin Galatasaray için büyük önem taşıdığına dikkati çekerek, "Ocak transfer dönemi çok önemli, çok şeyi belirleyecek. Bunlardan daha önemlisi, mağlubiyeti kabullenmeyen, futbolun doğrularını yapmaya çalışan bir takım ortaya koymak. Bu süreçte de asgari zararla devam etmek bizi çok mutlu eder." değerlendirmesinde bulundu

Bir soru üzerine Manuel Fernandes'in çok beğendiği bir futbolcu olduğunu kaydeden Terim, "Şu anda gündemimizde böyle bir transfer yok ama futbol bu, yarın ne olacağı belli olmaz." yorumunu yaptı.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlarGalatasarayEkipFatih TerimSporcu

Samandıra’da Ersun Yanal sesleri

Samandıra’da Ersun Yanal sesleriFenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ers…

Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu. Süper Lig’in son haftasında yaşanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada organize olan sarı-lacivertli taraftarlar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplandı. Yaklaşık 50 taraftar teknik direktör Ersun Yanal lehine uzun süre tezahürat yaparak, Fenerbahçe yönetimine eski […]

Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu.

Süper Lig'in son haftasında yaşanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada organize olan sarı-lacivertli taraftarlar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplandı.

Yaklaşık 50 taraftar teknik direktör Ersun Yanal lehine uzun süre tezahürat yaparak, Fenerbahçe yönetimine eski teknik direktörlerinin takımın başına getirilmesi için çağrıda bulundu.

Taraftarlar, yağmurlu havaya rağmen uzun süre alandan ayrılmazken, emniyet güçleri geniş güvenlik önlemi aldı. Bu sırada polis ekipleri, taraftarlara dağılması için birçok kez anons yaptı.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumuErsun YanalSporcu

Nijerya Futbol Federasyonu üyelerine yolsuzluk suçlaması

Nijerya Futbol Federasyonu üyelerine yolsuzluk suçlamasıNijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı. Nijerya Ekonomi ve …

Nijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı. Nijerya Ekonomi ve Finansal Suçlar Komisyonu’ndan (EFCC) yapılan açıklamada, NFF’nin üst düzey yetkililerinden Christopher Andekin, Jafaru Fadanari Mamza ve Rajan Zaka’nın, yolsuzluk ve dolandırıcılık yaptıkları suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı bildirildi EFCC avukatı Steve Odiase yaptığı açıklamada, Abuja’daki duruşmada NFF yetkililerinin suçlamaları reddettiğini, mahkemenin […]

Nijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı.

Nijerya Ekonomi ve Finansal Suçlar Komisyonu'ndan (EFCC) yapılan açıklamada, NFF'nin üst düzey yetkililerinden Christopher Andekin, Jafaru Fadanari Mamza ve Rajan Zaka'nın, yolsuzluk ve dolandırıcılık yaptıkları suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı bildirildi

EFCC avukatı Steve Odiase yaptığı açıklamada, Abuja'daki duruşmada NFF yetkililerinin suçlamaları reddettiğini, mahkemenin ise 5 Mart'ta yapılacak bir sonraki duruşmaya kadar yetkililerin yurt dışına çıkmalarını yasakladığını kaydetti.

EFCC, NFF yetkililerini 2015 yılında Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA), Nijerya futbolunun gelişmesi için federasyona verdiği 9,5 milyon doları zimmetlerine geçirmekle suçluyor.